reklama

Není krabičková dieta jako krabičková dieta

Moderní doba klade na člověka vysoké nároky. Chceme zvládat práci, rodinu, musíme se vyrovnávat se spoustou stresujících situací, a přitom všem ještě vypadat dobře a vyhlížet zdravě.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: JEZTE S NÁMI

Při dnešní spoustě informací vlastně ani nevíme, jakým směrem se vydat, je pro mě vhodná strava vegetariánská či veganská, makrobiotika, bezlepková, raw? A tak vyzkoušíme to či ono, u ničeho ale nevydržíme dlouho, jelikož zjistíme, že tohle není to pravé pro nás, experimentujeme, zkoušíme zaručené tipy na hubnutí. Výsledkem celého procesu je devastace metabolismu, cítíme se unavení, frustrovaní, potýkáme se s řadou nemocí. Nemoci potlačujeme, nemůžeme si dovolit zůstat doma na "nemocenské", a tak řešením bývají léky, po kterých většinou sáhneme. Jíme "prášky" a nalháváme si, že právě ony jsou řešením našich problémů. Dostáváme se do začarovaného kruhu. Životní styl je vlastně odrazem naší mysli. Vytvořit si stravovací návyky, osvojit si pitný režim, mít dostatek relaxace, odpočinku, pohybu, je základem pro zdravý životní styl. Jde o nastavení vlastních priorit.

Dnešní doba však nabízí také spoustu řešení, jak si usnadnit život, tak proč jich nevyužít? Může to být, dnes známá, "krabičková dieta" např. od firmy od JEZTE S NÁMI, která nám pomůže nové stravovací návyky vytvořit.  

Žádné zákazy, příkazy, omezení, ale chutné jídlo připravené podle zásad moderní gastronomie, sestavené jejich nutričními poradci ve vhodném poměru sacharidů, bílkovin, tuků, vlákniny, vitamínů, minerálů atd.  Právě díky nim zjistíme, jak je vše jednoduché. JEZTE S NÁMI nám ušetří spoustu času s nakupováním a přípravou jídla. Díky vhodně sestavenému jídelníčku, pravidelnosti a pestrosti můžeme nejen zhubnout, ale cítit se lépe.

Při výběru "krabičkové diety" je v každém případě dobré mít se na pozoru. Na trhu existuje spousta firem různé kvality. Jedni uvaří klasické jídlo v menších porcích, ale o promyšlenosti složení se nedá mluvit, druzí vyhlížejí naoko zdravě, avšak také nedodají tělu vše potřebné. Při jejím výběru především záleží na přístupu a péči o zákazníka, firma by měla zohlednit individuální potřeby klienta, jeho energetický příjem a výdej, zdravotní stav a měla by se zákazníkem průběžně komunikovat či mu nabídnout služby výživového poradce pro individuální nastavení jídelníčku. Jídlo by mělo být propočítáno na vhodný poměr makro i mikroživin. Jedna z těchto firem je právě JEZTE S NÁMI s.r.o. se svým produktem Fitness food menu.

Macaulay Culkin se vyjádřil k odstranění Trumpa v Sám doma 2. Podpořil bizarní nápad | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama