reklama

Nejkrásnější žena s krátkými vlasy: Robin Wright slaví padesátiny

Krásná Robin Wright alias Jenny z Forresta Gumpa alias Claire Underwood ze seriálu House of Cards dnes slaví padesáté narozeniny. A zraje do krásy.

Foto: Profimedia

Robin Wright je úspěšná herečka i režisérka, ale kdysi začínala jako modelka. Tímhle povoláním by se přitom jistě mohla živit i dnes. Přestože slaví padesáté narozeniny, vypadá skvěle. 

Během své kariéry, která začala v roce 1984, se objevila už v pár desítkách filmů, ale vlastně teprve nedávno našla roli, která z ní udělala hvězdu. Paradoxně jde o roli v seriálu, i když prestižním. V House of Cards, nebo chcete-li Domě z karet, hraje americkou první dámu, a manželku Kevina Spaceyho. Tvoří dokonalý pár, který si jde tvrdě za svým, někdy i sobě navzájem navzdory.

Pokud seriál neznáte (což je obrovská škoda, například podle žebříčku na ČSFD je to třináctý nejlepší seriál na světě), měli byste mezery rychle doplnit. I tak Robin Wright ale budete znát - to ona je ta křehká dlouhovlasá blondýnka, která zamotala hlavu Forrestu Gumpovi.

Její proměnu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Měla se odtud řídit válka. Pod slavným hotelem na "Václaváku" byl i tajný špitál | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama