reklama
 

Nejkrásnější podmořský klenot

Perly okouzlily mnoho slavných žen, jsou zosobněním elegance a krásy.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: ALO diamonds

Půvab perel, které jsou symbolem čistoty, síly a bohatství, obdivují lidé již několik tisíc let. Jejich původ byl zpočátku opředen záhadou a vzniklo tak mnoho legend. Jedna z pověstí vypráví, že když Afrodita, zrozená z mořské pěny, vystoupila z vln, skanuly z jejího těla krůpěje vody, které se ve světle měsíce proměnily v perly.  Ve skutečnosti je ale perla drahý kámen, jenž vzniká uvnitř živého organismu a obsahuje ho přibližně jen jedna z 10 000 ústřic.

Každá perla je unikátní svou velikostí, tvarem, leskem i barvou. Jihomořské perly se vyskytují pouze ve světlých odstínech. Naopak ty tmavé, s kovovým odleskem, jsou zase doménou tahitských, jež jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na světě. Perly jsou ozdobou každého šperku. Čím více se totiž nosí, tím více se lesknou. Do perlových náhrdelníků se zamilovala královna Kleopatra i módní ikona Coco Chanel či Jacqueline Kennedy.  Poklady z hlubin oceánů si pro jejich živost a smyslnost velmi oblíbila i současná generace moderních žen. Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton, Sarah Jessica Parker i Scarlett Johansson své outfity perlami pravidelně doplňují.

Náš tip - ALO OCEAN SECRET

Už od starověku mají perly mimořádnou cenu a připisují se jim i mnohé zázračné či léčivé vlastnosti. Umí zachytit světlo, rozzářit obličej i zdůraznit ženskost tváře. Inspirujte se novou kolekcí ALO OCEAN SECRET, kterou uvedlo na trh klenotnictví ALO diamonds. Náramky, náhrdelníky a náušnice z různobarevných přírodních mořských perel rozdílných velikostí i tvarů dostaly v kombinaci se speciálně vybroušenými zdobnými prvky svěží mladistvý vzhled.  Moderní, nadčasové a vkusné perlové šperky z ateliéru renomovaného klenotnictví ALO diamonds, které má své butiky v Česku i na Slovensku, jsou vhodné jak pro slavnostnější příležitosti, tak i pro všední den.

Perly ztělesňují sofistikovanou eleganci, která nikdy nevyjde z módy. Se šperky z tahitských či australských mořských perel ALO OCEAN SECRET budete v každé společnosti k nepřehlédnutí.

reklama

Komerční tip

reklama