reklama
 

Moderní žena je chameleon. Kam šlápne, tam kvetou růže

Moderní ženy mají mnoho tváří. Jsou krásné, usměvavé, úspěšné, pečující a starostlivé… Divíte se, jak to všechno dokáží? Mají svoje tajemství.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Moderní ženy mají mnoho tváří. Jsou krásné, usměvavé, úspěšné, pečující a starostlivé… Divíte se, jak to všechno dokáží? Mají svoje tajemství.

Tajemství ženy

 Moderní žena je novodobým ztělesněním chameleona i superhrdiny. Balancuje mezi rodinou a kariérou, s úsměvem řeší obchodní investice i nákupy a najde si čas i sama na sebe. Vždy stylová na schůzkách, elegantní v kanceláři i divadle, uvolněná venku v přírodě a trendy v městských ulicích.  Bez mrknutí oka se šibalsky přizpůsobí jakémukoli okolí a ještě je u toho zatraceně přitažlivá.

Ale i superhrdina potřebuje někdy oporu. Poradíme vám.
Vše začíná od toho, jak se cítíte a co z vás vyzařuje.
Vyberte si správnou obuv, která vás ve vašich aktivitách podrží.

Nejděte si svůj styl

Vybírejte si vždy to nejvhodnější. Kolekce obuvi Asylum nabízí modely pro ženy mnoha tváří. Jsou prostě dny, kdy si potřebujete nazout podpatky, obléci šaty a dodat sebedůvěru. Stejně tak přijdou chvíle, kdy zatoužíte volně dýchat a vyšlápnout si v pohodlných botkách. Řiďte se intuicí a oblékejte se podle momentální nálady. Jedině tak zůstanete i v hektických chvílích  sama sebou. A přesto pokaždé trendy.

 

Hledáte další nápad pro ten jedinečný styling?
Nechte se inspirovat stylistkou!

Módnost neznamená nepohodlí. V kolekci Asylum Fashion najdete pohodlné a originální modely, které kopírují aktuální trendy. Léto je ve znamení pastelových barev, ale i bílé, elegantní béžové, žluté nebo korálové. Vyberte si správný odstín šik lodiček v řadě Asylum Elegant.Oblékáte se mladistvě a chcete zůstat elegantní? Ve výběru vám pomůžou elegantní trendové tenisky z řady Asylum Street.

 

Na slovíčko s fotografem

V duchu módnosti a svěžesti se nese nová kampaň Asylum, kterou fotil Vladimír Kiva Novotný. „Chtěli jsme, aby kampaně byla opravdu výjimečná, zároveň něžná a křehká, taková jaké jsou dnešní ženy."

A rada na závěr:
Buďte stylová a šik, ale zůstaňte vždy sama sebou!

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama