reklama
 

Vytvářejte vzpomínky: Den matek s PANDORA

Den matek je den, kdy se vzdává pocta matkám a mateřství.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Srdcový medailonek PANDORA

Inspirujte se medailonkem, díky kterému si vaše máma může uspořádat a hýčkat své vzpomínky. Má i svůj vlastní půvabný příběh plný vysoce kvalitního řemeslného provedení a individuality. Pouzdro ze sterlingového stříbra je doplněno luxusním safírovým sklíčkem. Přívěsek je zavěšen na nastavitelném 60 cm řetízku, který je možno nosit ve třech různých délkách.

Nová sada drobných ozdob je pak souborem droboučkých mistrovských děl. Miniaturní srdce je ozdobeno ručně nanášenou třpytivou stříbrnou glazurou a průzračnou kubickou zirkonií - proslavenou svým původem a nízkou ekologickou zátěží.

Symboly hodnot

V ručně dokončených a vysoce kvalitních kolekcích PANDORA se snoubí odborná řemeslná zručnost s inovativním designem
a krásnými materiály. 
Šperky PANDORA dávají ženám možnost vyjádřit vlastní styl, oslavit život a připomenout si prožité pocity. Nové kolekce 2017 jsou zářivé, všestranné a silné; stejně jako ženy. Každý ze šperků představuje něco pozitivního, co ženy mohou obdivovat a v co mohou věřit - kořeny, činy a estetiku.

Šperky jsou stejně jedinečné a nadčasové jako vzpomínky, které sdílíte se svou matkou. Naplňte proto Den matek radostí díky nové kolekci šperků PANDORA a dalším půvabným dárkům na památku.

www.pandora.net

reklama

Komerční tip

reklama