reklama

Tereza Maxová: Profesionálka, od které se můžeme učit

Setkání s Terezou Maxovou je vždycky obrovskou dávkou inspirace a životní i profesní energie. Jak to probíhalo tentokrát?

Prestižní projekt Top ženy Česka: Tereza Maxová

Vydavatelství Economia pořádá i letos svůj prestižní projekt Top ženy Česka. Protože ty nejúspěšnější ženy tentokrát obléká The Designer Gallery Centrum Chodov, jejíhož otevření byla Tereza Maxová ambasadorkou, vzniklo tohle krásné spojení, jehož jsme mohli být svědkem. 

Věci neznalý člověk si možná myslí, že být modelkou je ta nejsnadnější věc na světě - všichni o vás pečují a vaším úkolem je prostě být krásná. Tohle si můžete myslet jen do chvíle, než to vidíte naživo.

Spoustou make-upu na obličeji to jen začíná. Pokračuje ustavičným převlékáním, dalším a dalším česáním. V záři blesků, z nichž po pár minutách bolí oči, pak pózujete celý den. Nestačí jen stát a on si to fotograf najde. Často je to spíš naopak. 

Tereza Maxová je tím typem osobnosti, která by klidně mohla přijít a říct: "Mám na vás hodinu, tak se s tím smiřte." Jenže to ona neudělá - je milá od začátku do konce, je kreativní, ví, co na fotce vypadá dobře, spolu s vizážistkou vymýšlí styling vlasů, pomáhá vybírat šaty. Jde jí o dobrý výsledek. Přitom však zůstává milá, šíří dobrou náladu, v pauzách mezi focením vypráví o dětech, probírá s námi, zda se vyplatí pořídit nejnovější iPhone, stahujeme společně aplikace pro ty nejlepší Instastories.

Není to práce, je to zábava. A tak by to v životě mělo být. Děkujeme Tereze Maxové, že nám to s takovou přirozeností neustále připomíná.

Jak na skládkách mizí peníze: Stát selhal, říká starosta, který bojuje o stamiliony | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama