reklama

Obléká se podle ní celý svět. Je za tím její dobrý vkus, nebo "jen" dokonalé tělo?

Kendall Jennerová je nejlépe placenou modelkou na světě a mnoho žen obdivuje její vytříbený módní vkus. Tentokrát se v rudých šatech bez podprsenky předvedla na výročním galavečeru Annual Academy Museum Gala v Academy Museum.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

O klanu Kardashianových si může člověk myslet své, ovšem jejich vliv a schopnost se prodat jim nelze upřít. Prominentní rodinu tvoří kromě Kardashianů také Jennerovi, jelikož se matka tří dcer později provdala za Bruce Jennera, ze kterého se v roce 2015 stala žena. Spolu stihli zplodit dvě dcery, Kylie a Kendall.

Právě Kendall Jennerová se od svých sester snaží odlišit tím, že se prezentuje "více při zemi", jako holka, která navzdory modelkovskému povolání nemá o módě, líčení a dalších "ženských" věcech ani ponětí. Přesto je už několik let po sobě nejlépe placenou modelkou na světě a mnoho žen obdivuje její ležérní každodenní styl.

Obdivují její vkus, nebo dokonalé tělo vylepšené nejen dřinou v posilovně, ale také početnými plastickými operacemi? Na to i na módní inspirace z jejího šatníku se podívejte do naší galerie.

reklama
reklama
reklama