reklama

Módní policie: Extravagantní Babišová versus usedlá Pompeová

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo přiletěl na oficiální návštěvu České republiky s chotí Susan. Jak dopadlo z módního pohledu setkání s manželkou premiéra Andreje Babiše Monikou?

Amerického ministra zahraničí Mikea Pompea přijal po poledni premiér Andrej Babiš v Kramářově vile. Prohlédnout grafiku
Amerického ministra zahraničí Mikea Pompea přijal po poledni premiér Andrej Babiš v Kramářově vile. | Foto: Jakub Plíhal

Je toho hodně, co se dá Monice Babišové vytknout. Ale z módního hlediska patří k těm nejlépe oblékaným ženám politiků. Nejen v českém, ale i celosvětovém kontextu. 

Komentuji teď výhradně styling, nikoliv sebeprezentaci, ať veřejnou, nebo na sociálních sítích. Ale i během návštěvy amerického ministra zahraniční Mikea Pompea Babišová ukázala, že na rozdíl od jeho manželky Susan jsou pro ni aktuální trendy důležité a umí s nimi někdy lépe, jindy o trochu hůř pracovat.

Susan Pompeová žádnou módní ikonou není a samozřejmě to nemá ani v popisu práce. Je to dáma, kterou - když její manžel nastoupil do funkce - si řada lidí pletla s Ellen Pompeovou, herečkou z populárního seriálu Grey Anatomy. Takže zatímco pro Susan Pompeovou móda očividnou vášní není, tak pro Moniku Babišovou je to ústřední bod její role. 

Podívejte se do naší galerie a prohlédněte si nejen outfity Susan Pompeové a Moniky Babišové, ale i další modely manžely českého premiéra na zahraničních návštěvách.

Premiér Andrej Babiš a jeho manželka Monika takové jednání příliš neznají. Na konci setkání s Donaldem Trumpem se spustila palba otázek od novinářů. | Video: WH.gov, Asociated Press
reklama
reklama
reklama