reklama

Módní svět a červený koberec ovládl trend "bez kalhot". Kdo ukazuje holý zadek

Móda světových hvězd a topmodelek vždy odhalovala trochu víc kůže a letos jsou v kurzu nohy. Dokonce tak moc, že se dá mluvit o trendu "bez kalhot".

Prohlédnout grafiku
Foto: Instagram / Vogue.fr

Co by byla móda bez provokace? Na jedné straně dnes je možné všechno, přesto to vypadá tak, že za poslední měsíce je módní svět přímo okouzlen trendem s hashtagem "no pants" neboli "bez kalhot". A tato vlna vzala dokonce i prohlídku Vogue World 2023 přímo útokem.

Přitom to není prvně, co pozornost poutají kalhotky - stačí si vzpomenout na počátky milénia, kdy ve filmu o Bridget Jonesové sehrály podstatnou roli, nebo na epizodu ze Sexu ve městě, kde se po molu měla Carrie projít právě ve výrazném třpytivém spodním prádle od Dolce & Gabbany.

Na to, které ze slavných žen nemají problém projít se třeba i po ulici za bílého dne v šortkách tak kratičkých, až to vypadá, že si zapomněly kalhoty nebo sukni, se můžete podívat v naší galerii.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama