reklama

Luxusní obojky i designové misky. Mileniálové utrácejí za své mazlíčky spoustu peněz

Dříve se móda domácích mazlíčků omezovala na barevné vodítko. Nyní ale majitelé psů i koček ukazují, že luxusní oblečení a doplňky nejsou jen pro lidi, a dbají na to, aby jejich mazlíčci vystupovali ve velkém stylu. Které oblečky, misky a pelíšky jsou letos žhavým zboží?

Ratanový pelíšek i designová miska potěší nejen vaše mazlíčky, ale i dozdobí váš interiér. Prohlédnout grafiku
Ratanový pelíšek i designová miska potěší nejen vaše mazlíčky, ale i dozdobí váš interiér. | Foto: Archiv firem

Při procházení centrem města je velká šance, že narazíte alespoň na jednoho pejskaře, který venčí svého mazlíčka na značkovém vodítku či v roztomilém oblečku.

V dnešní době se mnoho majitelů domácích mazlíčků snaží držet krok s módními trendy. A zdá se, že i prestižní módní návrháři se pomalu, ale jistě ubírají správným směrem. Pozadu nezůstává ani kosmetika. Přírodní šampony pro mazlíčky vyrábí například kanadská značka Attitude, americký Kiehl's i české značky Furnatura a Strudel&friends.

Vzhledem k tomu, že přes 80 milionů domácností v Evropě vlastní domácího mazlíčka, není divu, že se na tento segment luxusní značky jako Gucci, Prada, Versace, Louis Vuitton či Hermès zaměřily. Dočkáme se v blízké budoucnosti i módních přehlídek, kde se na mole místo dvounohých modelek projdou čtyřnohé?

Podívejte se do galerie, které oblečky a doplňky jsou mezi mladými majiteli čtyřnohých mazlíčků dnes populární. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama