reklama

O to přišel Marilyn Manson. Nádherná smyslnost Dity Von Teese bere dech

Burleskní tanečnice a bývalá manželka Marilyna Mansona Dita Von Teese se usadila v Las Vegas a rozehrála působivou show plnou nádherných a opulentních kostýmů.

Prohlédnout grafiku
Foto: Vogue.com / Albert Sanchez and Pedro Zalba

Celý svět ji zná přednostně jako bývalou manželku Marilyna Mansona, ale Dita Von Teese si vytvořila ve světě burlesky své vlastní jméno dlouhá léta předtím, než jej potkala. Koneckonců to byl Manson, kdo byl léta jejím fanouškem, ne naopak. Když v roce 2006 podala žádost o rozvod z důvodu nepřekonatelných rozdílů, nevzala si nic - nepokoušela se získat manželskou podporu ani nic z jeho majetku.

"Nepodporovala jsem jeho řádění na večírcích nebo jeho vztah s jinou dívkou. Až tak moc jsem ho milovala, že jsem nemohla být toho součástí," uvedla.

Von Teese procestovala se svou show Glamonatrix celý svět a v rámci turné navštívila i několikrát Prahu. Teď se ale usadila v Las Vegas, kde se naplno ponořila do opulentních a krásných kostýmů, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama