reklama

Máte už svůj první diamant?

Zlaté šperky ALOve s diamanty jsou přesně to, co dodá každému outfitu ten správný šmrnc.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: ALOve

Luxusní šperky ALO diamonds zřejmě každý zná. ALOve je její sesterská značka, která nabízí jedinečné minimalistické zlaté šperky s pravými diamanty za dostupné ceny, které se pohybuji již od dvou a půl tisíc korun. Náramky, náhrdelníky, náušnice a prstýnky ALOve jsou rovněž velmi kvalitní, ručně zpracované šikovnými českými šperkaři, ale přitom jsou cenově dostupnější. To tak dává každé ženě možnost vlastnit nějaký luxusní diamant.

Minimalistický efektní design

Už když se na šperky z dílny ALOve podíváte, zaujme vás jejich jedinečné zpracování. Přesně tohle jsou v dokonalém moderním, mladistvém, minimalistickém stylu, které jsou nabízeny ve třech barvách zlata - bílé, žluté a růžové. Každý šperk, i ten nejmenší, je ozdoben diamantem, který mu dodává tu správou záři.

Diamant pro maminku, dceru, sestru, ale i kamarádku

Ráda byste své blízké osobě koupila nějaký speciální dárek? Poohlédněte se po luxusním zlatém šperku s diamantem, který každé ženě vykouzlí úsměv na tváři. Ne nadarmo se říká, že diamant je nejlepším přítelem každé ženy.

Butiky po České i Slovenské republice

Pokud hledáte perfektní a ojedinělý šperk, v buticích ALOve si jistě vyberete. Obchody jsou laděny do velmi příjemného a svěžího prostředí, ve kterém je radost takové klenoty vybírat. V České republice můžete navštívit butiky v Praze - v OC Nový Smíchov, Centru Chodov, Myslbeku, Centru Černý Most, ale také v Auparku v Hradci Králové a nově otevřeném butiku v Olympii v Brně. Na Slovensku si ALOve šperky můžete zakoupit v buticích v Bratislavě; Aupark a Eurovea.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama