reklama

Máte pejska? Pochlubte se fotkou a pomozte psím chlupáčům bez domova

Seznam.cz vyhlásil fotosoutěž Zlatá packa. Zvítězí fotka mazlíčka s největším počtem hlasů a každý z nich přinese granule do misky pejskům v nouzi.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Soutěž Zlatá packa
Soutěž Zlatá packa | Foto: Seznam.cz

Od úterý 9. dubna se můžete přihlásit s jednou vybranou fotkou svého psího miláčka, případně pejska v útulku, který si zaslouží pozornost, do fotosoutěže a vyhrát zajímavé ceny. Každý získaný hlas navíc přinese granule do misky opuštěným pejskům díky nadačnímu fondu Psí naděje. Hlasovat můžete opakovaně a každý den, takže nezapomeňte soutěž, která běží na webu Proženy.cz, navštěvovat denně.

Pokud pejska nemáte, ale víte o někom, kdo má chlupatého božana, kterého musí vidět celý český internet, pošlete mu odkaz na tento článek.

Zlatá packa není pouze o mazlíčcích, ale také o sdílení radosti, podpory a pomoci těm, kdo to potřebují.

Kam poputuje pomoc v podobě psích granulí?

Nadační fond Psí naděje vznikl v září roku 2011 v Praze. Jeho hlavním cílem je pomáhat opuštěným nebo týraným psům, stejně jako podporovat psí domovy, útulky a osoby z řad soukromých ochránců zvířat, kterým není lhostejný osud našich nejlepších čtyřnohých přátel. Fond je přísně neziskový, všichni členové fondu se pomoci psům věnují ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Veškeré finance, které fond svými aktivitami získá, jsou použity jen a jen na pomoc opuštěným a týraným psům, respektive na charitativní účely. Webová stránka fondu Psí naděje funguje také jako platforma pro nejrůznější sbírky na financování projektů na záchranu opuštěných zvířat, sbírky na péči o týrané pejsky či na pomoc při zajišťování dočasných domovů nebo veterinární péče.

Významným projektem fondu je Pesweb (www.pesweb.cz), kde se sdružuje databáze útulků a psů k adopci po celé České republice. Web funguje také jako poradna pro páníčky, čerpání zajímavostí a informování o různých akcích spojených se psy.

Závěrem přinášíme jedno varování: Prohlížení soutěžních snímků může přinést radost a vykouzlit úsměv na tváři. Také je tu velká pravděpodobnost, že pokud pejska nemáte, budete to chtít změnit.

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama