reklama
 

Léto bez chloupků: Víme, jak se jich zbavit nadobro!

Čas krátkých sukní a holých nohou už je tu. S ním přichází doba, kdy chceme, aby naše nožky byly hladké, svůdné a samozřejmě bez nežádoucích chloupků. Skvělé a účinné řešení, s nímž dosáhnete precizního oholení na dlouhou dobu, přinášejí nové epilátory z portfolia značky Braun. Nový epilátor Braun Silk-épil SkinSpa 9 poskytuje unikátní péči, po které budete mít nohy jako ze salónu.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Čím se epilátor Braun Silk-épil SkinSpa 9 odlišuje od ostatních produktů na trhu?

Epilátory Braun Silk-épil SkinSpa kombinují výkonnou Wet & Dry technologii s inovativními exfoliačními kartáčky, které se postarají o jemnou a viditelně jasnější pleť. Princip je založený na odstranění nechtěných chloupků a zároveň procesu exfoliace. Tedy péči unikátních masážních nástavců, které kůži hydratují, odstraní mrtvé kožní buňky a pomohou obnovit přirozenou krásu a jas pokožky. K tomu jsou účinným nástrojem proti zarůstání chloupků. Je prokázáno, že nový epilátor Braun je mnohem efektivnější v odstraňování chloupků než vosk. Navíc zvládá šestkrát účinnější exfoliaci, oproti ručnímu masírování pokožky. Zkrátka značka Braun ručí za výsledky, které jsou srovnatelné s návštěvou profesionálního salónu.

Jaké jsou výhody masážních nástavců?

Pravidelné užívání masážních nástavců dokáže efektivně stimulovat váš krevní oběh. Tím se zlepšuje výživa buněk a podporuje jejich regenerace. Docílíte tak zářivější a jasnější pokožky, která bude působit mladším a svěžím dojmem. Zároveň stimulace pokožky pomáhá zlepšit vzhled celulitidy.

Jak často bychom měli používat epilátor?

Je velmi důležité používat přístroj pravidelně. Doporučujeme nejméně jednou týdně, čímž odstraníte odumřelé buňky i zamezíte růstu nových chloupků. Používání masážních nástavců záleží na typu vaší pleti. Pokud máte citlivou pokožku, měli byste omezit exfoliaci na maximálně jednou týdně a vždy poté pokožku hydratovat. Pokud s epilátory začínáte, během prvního měsíce používejte epilátor pravidelně jednou týdně. Chloupky se tak srovnají na stejnou délku a půjdou snadněji odstraňovat.

Měli bychom masírovat kůži kartáčky před nebo po epilování?

Důležité je především používat exfoliační kartáčky pravidelně. Jedině tak bude vaše pokožka zářivá, hebká na dotek a zároveň mladistvá. Braun doporučuje ponechat několikadenní rozestup mezi epilací a exfoliací, pokud máte citlivou pokožku. Ideálně proveďte masáž pokožky a až den nebo dva poté přejděte k epilaci. Tím promasírujete ještě nevyrostlé chloupky, které pak půjdou snadněji odstranit následnou epilací.

Klíčové funkce epilátoru:

Epilace: Braun Silk-épil 9 je nejrychlejší a nejpreciznější epilátor, který dokáže odstranit i ty nejkratší chloupky. Je prokázáno, že si poradí s čtyřikrát kratšími chloupky než vosk.

Exfoliace: Exfoliační kartáčky připraví pokožku na hydrataci, zároveň účinně odstraní odumřelé buňky a obnoví přirozenou krásu a jas kůže.

Bonus: Zbavte se i chloupků v obličeji!

Pinzeta, žiletka, holicí strojek? Chloupky v obličeji jsou problémem, který se snažíme řešit různě. Braun nyní přichází s řešením, které zatočí s chloupky v obličeji nadobro a zároveň dokáže perfektně pročistit pleť. Vyzkoušejte čistící kartáček a obličejový epilátor Braun FaceSpa.

Braun představuje novou exkluzivní verzi čisticího kartáčku FaceSpa, který změní vaše zaběhlé rutiny v péči o pokožku. Braun FaceSpa disponuje prvotřídními kartáčky k čištění pleti, které navíc doplňuje 3 v 1 čisticí systém o unikátní masážní nástavec pro vitalizaci pokožky. Ten se postará o jemnější pokožku po třífázové péči. Masážní nástavec se snadno čistí, obsahuje silikonové hroty a zároveň se dokáže adaptovat jakékoli pokožce a stimulovat ji díky stovkám mikrovibrací. S volitelnou řadou kartáčků vám tento 3 v 1 čisticí systém umožní vyzkoušet šest různých procedur ukrytých v jednom přístroji.

reklama

Komerční tip

reklama