reklama

Kristen Stewartová se zasnoubila. Své "ano" řekla přítelkyni

Americkou herečku Kristen Stewartovou požádala její přítelkyně Dylan Meyerová o ruku. Hvězda upírské ságy Twilight a představitelka princezny Diany v novém filmu Spencer řekla ano.

Foto: Shutterstock

Jednatřicetiletá Kristen Stewartová oznámila životní novinku v úterním rozhovoru s Howardem Sternem pro rádio SiriusXM. "Vezmeme se, opravdu to uděláme," řekla v rozhlasovém studiu, které navštívila, aby propagovala svůj nový film Spencer. Ztvárňuje v něm princeznu Dianu. 

"Chtěla jsem, aby mě Dylan požádala o ruku. Myslím si, že jsem to dala jasně najevo a ona to vzala za své. Vezmeme se, děje se to," dodala herečka a také tvář módní značky Chanel a popsala, jak slavnostní moment probíhal: 

"Vůbec jsem nebyla konkrétní. Nebylo jasné, že to budu já. Víte, jak to myslím? Když se jedná o dvě dívky, nikdy nevíte, kdo naplní tu divnou pos*anou genderovou roli. Nepřemýšlíme o tom v těchto termínech. Dylan to vzala na sebe a udělala to. Bylo to tak roztomilé." 

Minulý rok Stewartová uvedla, že by si chtěla Meyerovou vzít, a přemýšlela nad tím, jak ji požádat o ruku. Jsou spolu dva roky. "V den, kdy jsem ji potkala, jsem věděla, že to tam je. Říkala jsem si, kde jsem byla a jak je možné, že jsem ji neznala?" zavzpomínala herečka. Meyerová je scénáristka, napsala například film Ranařky nebo Rock Bottom. 

Než se dala dohromady s Meyerovou, Stewartová randila například se supermodelkou Stellou Maxwellovou, scénáristkou Sarou Dinkinovou, hudebnicí St. Vincent a také s hereckým kolegou ze ságy Twilight, Robertem Pattinsonem. Herečka o sobě prohlásila, že je pansexuálka - přitahují ji lidé bez ohledu na pohlaví. Může se tak jednat o ženy, muže, ale i nebinární nebo transgender osoby. 

Mohlo by vás zajímat: Chalupová: Sňatky gayů a leseb? Z debat poslanců se mi dělalo zle, je z toho fraška (3. 8. 2021)

Sněmovna se k zákonu o sňatcích homosexuálů dostala po více než tisíci dnech, je to alibismus politiků, hodili tomu závoj frašky, říká režisérka. | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama