reklama
 

Krásná každý den: večerní líčení pro zralou pleť

V minulém dílu našeho seriálu o kráse jsme si ukazovali jak o zralou pleť pečovat. Dnes si ukážeme, že ani když máte zralou pleť, nemusíte se bát výraznějšího líčení a barev.

Video: Žena.cz

I výraznější večerní líčení může být decentní a podtrhovat vaši přirozenou krásu. Stačí jen dodržovat pár zásad. Poradíme vám, jak na to.

V první řadě určitě nezapomeňte pleť dobře hydratovat a před samotným líčením ji ošetřete vhodným krémem. Následně je vhodné aplikovat na oční víčka podkladovou bázi, aby vám líčení vydrželo během celého večera.

Nebojte se očních stínů a sáhněte po takových, které zvýrazní barvu vašich očí. V případě modrých očí jsou to teplé, broskvové odstíny, u zelených fialové a u hnědých odstíny do zelena.

K prohloubení pohledu a zvýraznění očí rozmažte v lince těsně nad řasami tužku, ideálně v jiném než černém odstínu. Výborně se hodí například tmavá hnědá nebo šedá, protože nepůsobí tak tvrdě. Look pak dokončete matnou rtěnkou, která se díky své textuře nebude rozpíjet a vydrží během celého večera.

Lena Lednická – Sephora National Make-Up Artist

Lena Lednická – Sephora National Make-Up Artist

Po ročním rozvojovém programu Sephora Beauty Masters ve Francii si splnila sen a přidala se do týmu Sephora National Make-Up Artistů v ČR.

Pracovala jako překladatelka, ale vášeň k make-upu a radost sdílet své vědomosti ji změnila život a práce je teď jejím koníčkem.

Použité produkty:


NARS Smudgeproof Eyeshadow Base
Paletka očních stínů Too Faced Gingerbread spice
NARS tužka na oči Larger Than Life
Řasenka Sephora Collection Cinescope Mascara
Sephora Collection Colorful Blush
Rozjasňovač Becca Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter - Golden Lava
Too Faced Melted Matte rtěnka

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama