reklama

Na svém těle Češka z Kladna vytváří neuvěřitelné kreace. Příprava trvá i 10 hodin

Česká make-up artistka Ludmila Škvorová se profesionální vizážistice věnuje už devět let. Za tu dobu nabrala důležité zkušenosti, které teď zhodnocuje při své práci i zábavě. Na svém účtu má zatím přes 14 tisíc sledujících, ale její vizuální kreace by dokázaly strčit do kapsy i zahraniční vizážisty. Podívejte se na její tvorbu, ve které se ona sama stala objektem dechberoucího umění.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Česká vizážistka a make-up artistka Ludmila Škvorová z Kladna si v době pandemie, kdy musela omezit svou práci, vymyslela zajímavou zábavu. Přesně před rokem, kdy byl ohlášen první lockdown, začala ve svém obýváku tvořit výtvarné kreace pomocí štětečků, make-upu a krémů na svém vlastním těle a ty začala sdílet na svém Instagramu. Od té doby posbírala více než 14 tisíc sledujících a její umění ohromuje i zahraniční make-up artisty.

"Kreativně jsem začala tvořit již dříve, přibližně dva roky nazpět, ale vždy jsem k tomu používala ochotných modelek," popisuje Škvorová cestu, která ji společně s nutným omezením sociálních kontaktů vedla před rokem k tomu, že začala své kreace malovat přímo na sebe. 

Malba samotná podle jejích slov zabere v průměru šest až deset hodin. "S přípravou, focením, výběrem a editem fotek je pak dílko celodenní záležitostí," dodává mladá make-up artistka. 

Podívejte se do naší galerie, jaké úžasné obrazy na svém těle vytvořila. 

reklama
reklama