reklama

Co to má s obličejem? Kritici obviňují Demi, že na svém obličeji spáchala zločin

Po módní přehlídce značky Fendi nikdo neřeší předvedené modely, způsob, jakým se tvůrci show vypořádali s pandemií, nebo dokonce ani to, jak dokázal na práci Karla Lagerfelda navázat jeho nástupce Kim Jones. Řeší se především obličej Demi Mooreové.

Co to má s obličejem? Kritici obviňují Demi Mooreovou, že na svém obličeji spáchala zločin | Video: Reuters

Výrazné lícní kosti a zvláštně našpulené rty. Někteří z fanoušků Demi Mooreové si ani nebyli jisti, zda to opravdu je jejich oblíbená hvězda: "Pokud je to Demi Mooreová, chirurg, který jí to udělal, je šarlatán," rozhořčil se jeden z fanoušků na sociálních sítích. Další ji obviňují, že na svém obličeji spáchala zločin.

Vlna kritiky se na Demi Mooreovou snáší poté, co prošla na mole jako modelka značky Fendi během pařížského týdne módy. Kritici si všimli zvýrazněných lícních kostí, které zvláštně navazují na našpulené rty. 

I když se módní show účastnila řada dalších hvězd, jako je Cara Delevingneová, Naomi Campbellová nebo Kate Mossová, na sociálních sítích se v první řadě rozebírá právě vzhled 58leté Demi Mooreové. 

Hvězda filmů Neslušný návrh, Striptýz nebo G. I. Jane se navzdory své otevřenosti v jiných oblastech života k využívání služeb estetické medicíny zatím nepřihlásila.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama