reklama

Budoucí hvězdy modelingu. Podívejte se na vítěze prestižní soutěže Elite Model Look

Prestižní modelingová soutěž Schwarzkopf Elite Model Look 2021 zná své vítěze. Vyhlášeni byli v pondělí ve Španělském sále Pražského hradu. Podívejte se na čtyři naděje módního průmyslu za Českou republiku a Slovensko.

Vítězové Amélie Konšelová a Alex Hanus.
Vítězové Amélie Konšelová a Alex Hanus. | Foto: Profimedia.cz

V pondělí 30. srpna se ve Španělském sále Pražského hradu konala prestižní soutěž Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou a Slovenskou republiku, která hostila 20 finalistek a finalistů.

Již od roku 1992 se pravidelně organizuje soutěž Elite Model Look organizovaná agenturou Elite Model Management, díky které vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Porota složená z odborníků z oblasti módy, médií, kultury, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů i letos usedla za porotcovský stůl a rozhodla o čtyřech vítězích. Za Českou republiku se vítězi stali Amélie Konšelová a Alex Hanus, za Slovensko Lenka Saturyová a Patrik Vališ.

Slavnostní galavečer si nenechaly ujít ani topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava jako Michaela Kocianová, Denisa Dvořáková, Eva Klímková či vítězky světového finále EML 2014 Bára Podzimková či EML 2016 Jana Tvrdíková. 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama