reklama

13 fotek, které vás přesvědčí, že je Eddie Redmayne sexy

Herec Eddie Redmayne rozděluje svět - zejména ten ženský - na dvě poloviny. První část ho považuje za jednoho z nejkrásnějších mužů planety, ta druhá jeho vzhled nechápe. Díky této galerii začnete patřit do první skupiny.

Foto: Profimedia

Že patří k nejtalentovanějším hercům současnosti, na tom se asi všichni shodneme. Koneckonců loni to potvrdil i tím, že si za roli nemocného vědce Stephena Hawkinga ve filmu Teorie všeho odnesl Oscara. 

Co se však jeho vzhledu týče, není Eddie Redmayne typický hezoun - přestože svoji kariéru začínal jako úspěšný model, který se několikrát objevil i v prestižním Vogue.

Jeho nevšední a intenzivní vizáž však jedni považují za nepříjemnou (a role transsexuála v Dánské dívce tomuhle přesvědčení také moc nepomohla), druzí ji mají za vrchol roztomilosti. 

V naší redakci to bylo ještě nedávno úplně stejné. Stačilo ale pár fotek a teď už shodně říkáme, že Eddieho psí oči v nás vzbuzují ochranitelské pudy. A nebudeme lhát, sympatie si získal i tím, jak moc miluje svoji ženu. Najít fotky, kde by byl Eddie bez ní, je totiž celkem umění.

Snížit penze komunistům je důležité gesto, o peníze by přišel i Ondráček, říká Blažek | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama