reklama
 

Kozí kolostrum - pomocník při boji nejen s roztroušenou sklerózou

Řešíte problém s imunitou? Potřebujete více energie? Hledáte nový způsob péče o Vaši pleť? Vyzkoušejte kozí kolostrum.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: colostrium.com

Když se řekne kozí kolostrum, většina lidí netuší, o čem je řeč. Kozí kolostrum je první kozí mateřské mléko, které se sbírá na kozích farmách, následně šetrně suší mrazem a zabalené v tobolkách je pak jedinečným doplňkem stravy posilujícím imunitu.  

"Kozí kolostrum mi pomohlo odstranit chřipkový syndrom, který je doprovodným jevem biologické léčby"

Čistě přírodní kolostrum obsahuje vysoké množství růstového faktoru (interferonu), který je v boji proti RS důležitý. Mnoho pacientů již má pozitivní zkušenost s jeho užitím při biologické léčbě RS. Chřipkový syndrom, který biologickou léčbu doprovází, trvá s požitím kozího kolostra kratší dobu, je méně intenzivní, deprese mizí rychleji. "Kozí kolostrum mi pomohlo odstranit chřipkový syndrom, který je doprovodným jevem biologické léčby. Mohu dál žít plnohodnotný život", potvrzuje pacientka s diagnózou RS.

Významnou roli může sehrát užívání kozího kolostra v boji s autoimunitními chorobami, jako jsou poruchy štítné žlázy a další nemoci, říká MUDr. Radan Gocal.

A proč právě kolostrum kozí?

Ne nadarmo se říká, být mlsný jako koza. Ta totiž rozlišuje až 60 druhů bylin, které spásá. Díky tomu je její mléko bohaté na desítky účinných látek. Ty pak působí v lidském těle a spolu s dalšími bioaktivními složkami ovlivňují imunitní systém člověka. Oproti kravám jsou kozy častěji chovány v přirozeném prostředí pastvin a od zdravých a spokojených zvířat je kolostrum bohatší na účinné látky. Kozí bílkoviny jsou navíc lépe snášeny než bílkoviny kravské, a tak i lidé trpící alergií na kravské mléko mohou většinou bez potíží kozí produkty konzumovat.

Pro sportovce, děti i seniory

Kozí kolostrum je vynikajícím podpůrným prostředkem pro udržení zdraví dětí v kolektivech škol a školek, pro těžce pracující i seniory. Oblíbené je u sportovců, kteří z obav před pozitivními dopingovými testy nemohou používat běžná farmaka. Kozí kolostrum je nejen bezpečný ochranný štít proti nemocem, ale i podpora přirozeného růstu svalové hmoty. Ke zdraví a úspěchu pomáhá předním českým sportovcům -  vodnímu slalomáři Jiřímu Prskavcovi nebo lyžařskému týmu Lukáše Bauera.

Pleťové sérum s kozím kolostrem je vhodné k řešení problémů s akné a dalšími kožními onemocněními. Aktivuje lokální imunitní systém a zároveň díky růstovým faktorům urychluje hojení tkání.

Chcete-li se dozvědět více, na webu www.colostrium.com naleznete jak veškeré důležité informace, tak kompletní nabídku produktů.

reklama

Komerční tip

reklama