reklama
 

Korunujte svůj styl i životní tempo chytrými hodinkami Samsung Galaxy Watch

Nové chytré hodinky od společnosti Samsung si zamilujete na první dotek. Díky dlouhé výdrži baterie se stanou nepostradatelným partnerem po celý den, kdy vám pomohou lépe zvládat denní úkoly a zprávy, míru stresu, stravování, správný pohyb a na závěr dne poradí i s kvalitou vašeho spánku.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Samsung

Krásné hodinky patří mezi klasické doplňky, na které v dnešní době nezapomíná žádná trendů znalá žena. Nechte si od těch svých poradit i v jiných oblastech, než je jen sledování času. Nové Galaxy Watch toho umí opravdu mnohem víc.

Strážce životosprávy

Běh, plavání, fitness… Chytré hodinky vám budou tréninkovým koučem při každé aktivitě. A i když vám zrovna během dne nevyjde čas na sport venku, Galaxy Watch nabídnou sérii cvičení v interiéru, která vám umožní změnit a personalizovat svůj denní režim. Stejně tak chytré hodinky budou dbát i na správné stravování díky intuitivnímu sledování kalorií a individuálních doporučení ohledně jídla.

Během uspěchaného pracovního dne se můžete spolehnout, že vás Galaxy Watch nenechají propadat stresu a panice z nahromaděných úkolů. Na základě funkce sledování výše stresu nabídnou hodinky svým majitelům dýchací cvičení, které jim pomohou zachovat koncentraci. K efektivnímu pracovnímu výkonu pomůže i monitoring spánkového režimu, a tím zajištěný dostatečný odpočinek na to, abyste zvládly s energií celý den.

Osobitý styl

Své nové Galaxy Watch si můžete vybrat ve velikostech 42 mm a 46 mm, a to v různých barevných variantách včetně něžné růžovozlaté (pouze 42 mm). Samotné hodinky zároveň povyšují na elegantní a tradiční šperk designové drobnosti, a sice analogové tikání hodinek i hloubkový efekt vrhající stíny, které zvýrazní každý detail na ciferníku. Díky vyměnitelnému pásku dodají hodinky Galaxy Watch finální tečku každému vašemu outfitu.

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama