reklama

Poradíme vám, jak si prodloužit léto na terase

Poradíme Vám, jak uchránit terasu před nepřízní počasí.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční obsah

Terasa je místem odpočinku a slouží také jako ideální místo pro pořádání rodinných oslav, večírků a setkání s přáteli. S končícím létem ubývají možnosti pro trávení příjemných chvil na terase, ať už je na vině klesající teplota, déšť či silný vítr.

V tomto článku vám poradíme, jak uchránit terasu před nepřízní počasí, abyste na ní mohli trávit déle času. Řešením je terasu vhodně zastřešit. Díky variabilnímu zastřešení CORSO si budete moci terasu přetvořit podle momentální potřeby tak, jak vám nejvíce vyhovuje. Toto posuvné zastřešení můžete v případě potřeby plně otevřít pro přísun čerstvého vzduchu, nebo částečně či plně uzavřít jako zimní zahradu.

Konec namáhavého stěhování z terasy

Posuvné zastřešení poskytuje úkryt také květinám a zahradnímu nábytku, které přes zimu zabezpečí před sněhem a mrazem, takže se namáhavé stěhování a problémy s uskladněním stanou minulostí. Jednotlivé části zastřešení klouzají po bezpečných pochozích kolejnicích až překvapivě hladce, takže pokud chcete, mohou je snadno otevřít i děti. Zastřešení lze ovšem také velmi snadno uzamknout, aby jej nikdo a nic nemohlo otevřít, včetně silného větru nebo nezvaného návštěvníka. Zastřešení CORSO nabízí úžasný panoramatický výhled skrze výplně z bezpečnostního skla, které s pomocí slunečních paprsků příjemně ohřejí prostor pod zastřešením, takže je možné si v zimě vychutnávat teplíčko na terase a pozorovat, jak venku padá sníh. A klidně zde oslavit i Vánoce. Součástí zastřešení CORSO je i originálně řešený stínící systém pro případ, že by slunečních paprsků bylo až nepříjemně moc.

Komplexní péče o zákazníka

CORSO vyrábí tradiční český výrobce www.alukov.cz

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama