reklama

Hry pro radost dětí i rodičů

Hry pro radost dětí i rodičů.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

V předvánočním období začíná závod s časem, aby Ježíšek stihl sehnat ty správné dárky. Máme pro Vás pár tipů na společenské hry, které by letos pod stromečkem určitě neměly chybět.

Pro Vaše nejmladší bude tím nejlepším dárkem rošťácká myška MAD MOUSE. 

Děti se při hře promění v malé lovce a vydají se za myškou, která uhání po podlaze. Kličkuje, pohybuje ocáskem a dělá vše pro to, aby dětem utekla i s kouskem sýra. První, komu se podaří myšku chytit kočičí packou za ocásek, získá za odměnu kus sýra a hra pak může pokračovat dál.

Děti od 5ti let určitě potěší nová společenská hra útok žraloka SHARK CHASE.

Každý ze čtyř hráčů se na chvilku stane barevnou rybku a snaží se po herním plánu uplavat hladovému žralokovi, který rybky nezadržitelně dohání. Pohyb rybek se řídí podle barev, které padají na dvou kostkách. Při této hře si vaše děti procvičí barvy, naučí se rychle reagovat a k tomu si užijí spoustu zábavy.

Určitě znáte situaci, kdy se při hraní hry MONOPOLY s chutí chtějí zapojit i nejmladší členové domácnosti.

Právě k tomu jsou určeny MONOPOLY CARS s oblíbenými hrdiny z filmu Auta 2. Blesk McQueen nahradil kostku a svou jízdou po závodní dráze určuje, o kolik políček se mají hráči posunout.  Spoustu legrace si děti užijí i s MONOPOLY BLÁZNIVÉ BANKOVKY. Tradiční hru na obchodování s nemovitostmi oživil funkčí bankomat s kreditní kartou, ze kterého vylétávají kartičky s úkoly a hlavně bankovky.

S dětmi od osmi let si můžete zahrát i zcela nové MONOPOLY Česká republika. První  Monopoly s českými městy, které vznikly na základě hlasování samotných hráčů.

Pro starší děti, ale i pro rodiče, je určen elektronický BOGGLE FLASH.

Tato hra složená z pěti interaktivních kostek s písmeny bude hitem letošních Vánoc. Cílem hry je skládat slova z písmen, které vám kostky nabídnou. Hra dokáže rozpoznat správně složená slova a navíc zaznamená vaše skóre.

Všechny  zmíněné hry uvádí na trh společnost HASBRO a více informacích najdete na www.hasbrohry.cz

Lidé umírají smutkem. Jsou už měsíce zamčení a v hrozném stresu, kritizuje Vobořil | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama