reklama

Dejte si pauzu a načerpejte energii v Jeseníku

Vychutnejte si krásu podzimu v kombinaci s příjemnými procedurami v lázních.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Ještě jste nestihla letošní dovolenou? Nebo ano, ale už na Vás zase ze všech stran útočí ruch města, každodenní stres a shon? Naberte síly a regenerujte tělo i mysl v jedinečném prostředí Priessnitzových lázní v Jeseníku!

Priessnitzovy lázně leží v samém srdci přírody, na pomezí malebných Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Ne nadarmo město Jeseník původní obyvatelé nazývali „perlou Jeseníků." Město totiž dostalo do vínku čarokrásnou krajinu pramenů živé vody a čistého vzduchu. Vydejte se do míst, kde geniální jesenický rodák Vincenz Priessnitz založil první vodoléčebný ústav na světě. Vydejte se tam, kde životodárnou sílu pramenů okusili N. V. Gogol, otec císaře Františka Josefa I., králové i vévodové a vídeňská šlechta. Projděte se přírodou a poznejte na sobě léčivou sílu jesenických hor.

Ať jste duše aktivní, romantická, toužící po poznání a zážitcích, u nás v Priessnitzových lázních si vždy přijdete na své. Přijeďte třeba s kamarádkou a nechte se hýčkat speciálními pobyty tohoto podzimu Šarmantní dáma, Priessnitzův podzim nebo s partnerem na pobyt plný romantiky i dobrodružství.

Každý si vybere!

Chtěly byste se vrátit do dob minulých a zažít na vlastní kůži regeneraci těla, kterou podstoupil i jeden z největších evropských romanopisců? Tradiční očistné procedury, venkovní sprchy, běhání naboso v ranní rose, zábaly a střiky, které předepisoval sám velký Priessnitz, mohou okusit ti odvážnější z vás. Nebo byste raději svůj wellness pobyt naplnily venkovskou romantikou, vůní bylin, chutí ovčího sýru a zvuku tkalcovského stavu? I takto si můžete v Priessnitzových lázních vychutnat jedinečnou atmosféru našich hor. Naše zážitkové pobyty kombinované s lázeňskými procedurami jsou zcela unikátní.

Tedy neváhejte a přijeďte posílit tělo a mysl do Priessnitzových léčebných lázní v Jeseníku.

 

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama