reklama
 

Jak si usnadnit podnikání? Využijte novou aplikaci

Podnikáte nebo se na cestu podnikatelky teprve chystáte? Pustit se do samostatně výdělečné činnosti není jednoduché. Uzrálé hrozny vlastního úspěšného byznysu však mohou být opravdu sladké – samostatnost a finanční nezávislost. Poradíme vám, jak si podnikání usnadnit využitím účetní online aplikace.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční obsah

Ženy se dnes stále častěji vydávají na dráhu podnikatelek. Úspěšně podnikají v mnoha různých oborech, které je přitahují, přijdou jim zajímavé či perspektivní. Nemusí se vždy jednat zrovna o zakládání velkých podniků s globálními ambicemi. Ženy si často plní také sny o menším byznysu. Vedou vlastní kosmetické salony, specializované prodejny, návrhářské ateliéry - paleta možných zaměření je nekonečně pestrá.

Jak už to tak v podnikání bývá, kladný výsledek se nemůže dostavit bez prvního kroku. Na začátku každého úspěšného byznysu stojí odhodlání pustit se do toho. Co však ženy od vstupu do podnikání často odrazuje, je obava z komplikovaného vedení administrativní agendy. Dobrá zpráva: V současnosti existuje šikovný pomocník, který nepříjemné "papírování" zásadně usnadňuje.

Fakturace a daňová agenda s online aplikací

Týrat se prací s nekonečnými excelovskými tabulkami není právě vidina, která ženy k podnikání vábí. Kdo by se chtěl utápět v záplavách čísel, faktur, nařízení a dalších "radostí" účetní agendy? Dnes už se naštěstí můžete spolehnout na chytré digitální nástroje. Praktická online aplikace vyvedla administrativu malých firem pryč z kategorie "časově a energeticky náročná ubíjející nuda". Daně a faktury budou podnikatelky samozřejmě provázet i nadále, ale ke snadnému zvládnutí jejich úskalí mohou využít online aplikaci BezŠanonu.cz.

BezŠanonu.cz výrazně pomáhá provádět fakturace. Jednoduše zadáte potřebné informace a systém vygeneruje fakturu i s vašimi přednastavenými firemními údaji. Problémem nejsou ani cizí měny, DPH nebo nově zavedená elektronická evidence tržeb. V platbách navíc máte dokonalý přehled. Přesně víte, kdo kolik zaplatil a kolik ještě zaplatit má, případně kdo očekává platbu od vás. K monitorování příchozích a odchozích plateb využívá aplikace BezŠanonu.cz také váš bankovní účet, s nímž si dokonale rozumí.

Značným plusem aplikace BezŠanonu.cz je také vedení daňové agendy. Přesně spočítá vaše daňové povinnosti. Dopředu víte, kolik si od vás stát na daních vyžádá a můžete tomu přizpůsobit svůj další postup. Dokáže také přehledně shrnout dosavadní ekonomické výsledky vaší firmy. Srozumitelně vás informuje prostřednictvím jasných přehledů a grafů.  

Uvolněte si ruce pro kreativní činnost

V čem je tedy největší přínos online aplikace BezŠanonu.cz? K jejímu užívání nepotřebujete být zkušenou specialistkou v oblasti účetnictví. Nemusíte znát každý legislativní detail - systém vždy vychází z aktuálně platných nařízení. Úplně stačí průměrné zvládat užívání počítače a dobře se orientovat ve vlastním byznysu. Uděláte-li z aplikace svého "digitálního administrativního asistenta", můžete se dokonce vyhnout i nutnosti platit si externí účetní služby.

Daně a faktury jsou nevyhnutelnou součástí podnikatelské činnosti. Nicméně není potřeba se v nich věčně utápět a dělat věci komplikovaněji, než je nutné. Zvolíte-li chytré řešení, výrazně snížíte časové a energetické nároky na vedení firemní agendy. Uvolníte si tak ruce k tomu, abyste se věnovala činnostem skutečně důležitým pro úspěšný byznys. Svůj čas a energii můžete investovat tak, abyste získala pro svou firmu nové zákazníky. Například zlepšíte nabídku služeb, zvýšíte kvalitu produktů nebo zkusíte novou strategii, jak svůj podnik účinně propagovat.

reklama

Komerční tip

reklama