reklama

Erotický horoskop: Berani jsou nespoutaní, Štíři nemají rádi rychlovky

Také máte rádi stav zamilovanosti? Takový ten úplně na počátku vztahu, kdy teprve objevujete druhého, cítíte příjemné napětí a narůstající touhu po ještě větším sblížení? Určitě vás v té souvislosti napadne otázka, jaké asi bude první milování a jak to bude pokračovat dál. Pokud chcete malou "nápovědu z hvězd", pokračujte ve čtení.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Co člověk, to originál. Přesto existuje několik základních rysů, na kterých se určité skupiny lidí shodnou. Konkrétně mám na mysli dvanáct osobnostních typů rozdělených na základě data narození, resp. znamení zvěrokruhu.

  „Lidský život se točí pouze kolem sexuality. Na tom se nic nezměnilo a nezmění.“ Sigmund Freud Prádlo, k citátu, žena.cz

Charakteristika jednotlivých znamení je poměrně obsáhlá a svou roli hraje ještě celá řada dalších faktorů. Nicméně v obecnějším smyslu můžeme pro každé konkrétní znamení vyjmenovat pár vlastností, které jsou pro ně typické. 

Týká se to jak povahových, tak i fyzických rysů, sexuální apetit nevyjímaje. Jací jsou Berani v posteli a co do vztahu dokáže vnést žena Vodnářka? Jsou opravdu Blíženci rozdvojené osobnosti a Panny příliš puntičkářské? 

K milenecké tematice jednotlivých znamení zvěrokruhu více v naší grafice…

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama