reklama

Charakteristika znamení

Lev

Lev bývá považován za krále zvířat, jehož majestátnost nenechává nikoho na pochybách, že je nadmíru důležitý. Je hrdý na svůj původ a sebevědomí mu rozhodně nechybí. Rozvážně myslí, rozvážně jedná. Když s ním budete jednat jako v rukavičkách, vykoná rád a s úsměvem požadovanou službu. Dokáže odpustit váš prohřešek a povznést se nad chyby ostatních. Je bojovník. Doopravdy se zlobí jen málokdy.

Muž

Má statečné srdce. Miluje kvalitu ve všech podobách, v jeho přepychovém obydlí naleznete pouze vybrané pochoutky. Rád se vystavuje ostatním na odiv. Je vášnivý hráč, sází na dostizích i v kasinech.

Muž - milenec

Je družný, rád projevuje ženě uznání. Lichotí mu neskrývaný obdivný pohled či pozitivně laděná poznámka pronesená jeho směrem. Miluje vášnivě, bojí se samoty. Je přitažlivý a umí být roztomilý.

Muž - otec

Lev je štědrý a má o své děti opravdu zájem. Věnuje se jejich výchově a stará se o blaho rodiny. Dokáže vymyslet dobrodružný program plný napětí. Je laskavý otec. Rychle se rozzlobí, rychle zklidní.

Muž - nadřízený

Organizační schopnosti se Lvu nedají nikterak upřít. Každý z jeho podřízených má přesně vymezeny úkoly. Pracovníka s novátorskými myšlenkami obdivuje a cení si ho. Umožňuje mu rozvinout jeho nápady.

Muž - podřízený

Dokáže si získat obdiv za své výkony, zvládne i komplikované úkoly bez vymlouvání. Když se mu něco podaří, sám sebe pochválí. Díky jeho obdivuhodné snaze nikdy nezůstává v podřízené pozici dlouho.

Žena

Velkorysá, šarmantní, noblesní, elegantně oblečená a upravená dáma se s jistotou pohybuje v lepší společnosti. Je vstřícná, ráda vás obdaruje a ráda dárky přijímá. Je velice nápaditá a budí respekt.

Žena - milenka

Muž, který má zájem o vztah s královnou Lvicí, to nebude mít jednoduché. Bude muset vynaložit veškeré své úsilí, aby svou vytrvalou pozorností a dárky tuto ženu zaujal. Přitahuje ho její nápaditost.

Žena - matka

Děti pod jejím vedením jen kvetou. Dodržují pravidla a v dospělosti se umí o sebe dokonale postarat. Stejně jako v přírodě, i ona je k nim něžná. Když je však třeba, sekne tlapou a sjedná si pořádek.

Žena - nadřízená

Vždy se staví ke všemu zodpovědně a napětí, které vznikne na každém pracovišti, dokáže odlehčit s vtipem. Někdy se naopak rozčílí a v té chvíli jí musí jít každý z cesty. Dokáže ocenit práci navíc.

Žena - podřízená

Je dokonalým prodejcem, svým vystupováním působí na zákazníky jako vábnička. Dokáže nasadit i vlastní krk za záchranu programu, na kterém pracuje. Je velmi snaživá a každý šéf by si ji měl považovat.

Dítě

Za každou legráckou a lumpačinkou můžete hledat malé Lvíčky. Když je právem hubujete, tváří se trpitelsky, ale sotva odejdete, už zase skotačí. Jsou temperamentní a hraví. Pozor na nezdravé sebevědomí!

Dítě - co má rádo

Tihle bystří tvorečkové musí stále něco vyvádět. Vede je k tomu jejich přirozenost. Vynaleznou a zkonstruují předměty, na které byste si měli občas dát i pozor. Není výjimkou, že jsou nebezpečné.

Dítě - co nemá rádo

Jakmile někdo urazí jejich pýchu, přestává s nimi veškerá legrace. Někdy bývají lenivější. Jestliže je jim upřeno prvenství, mohou to špatně snášet. Neradi bývají poučováni. Bývají i nezodpovědní.

reklama
Nejnovější
reklama