reklama

Hledáte vysoké školy bez přijímaček? Studujte výšku v Praze

Ještě jste se nerozhodli, kam na vysokou školu? Nevadí. Vysoká škola Praha vás přijme bez přijímacího řízení a na atraktivní studijní obory.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Nastupte na vysokou bez stresu z přijímaček

Čeho si ceníme po únavných přípravách k maturitě při přijímačkách k dalšímu studiu nejvíce? Nejčastěji toho, když žádné přijímačky nejsou. Obvykle jsme unaveni, a tak jsou vysoké školy bez přijímaček tím, co nám umožní si na chvilinku vydechnout a s novým školním rokem se pak naplno a nabití energií opět vrhnout na studium VŠ.

Ale na vysokou školu se hlásíme mnohdy i po kratší pauze, kdy jsme nastoupili do zaměstnání. Už po roce si často netroufáme na přijímačky. Po delší pauze jsme ještě nesmělejší. VŠ bez přijímaček, jakou je vysoká škola Praha - Vysoká škola obchodní v Praze, je proto řešením, které nás od studia neodradí ještě dříve, než se do něj skutečně pustíme.

Studujte obory, kde najdete uplatnění

Chcete studovat zajímavé obory vysokých škol? Opět jste na VŠO v Praze správně. Lze zde studovat bakalářské i magisterské programy, přičemž všechny jdou s dobou. Právě zde máte možnost studovat například atraktivní moderní a perspektivní obor Drony. Vedle něj též obory s názvy Cestovní ruch, Letectví, Letový provoz, Lidé, Digi či Tourism. Jako navazující magisterské programy se pak otevírají Cestovní ruch, Digi a Letectví. Studovat lze prezenční i kombinovanou formou. Výše školného je 26 000 Kč za semestr.

Jak se neztratit v množství vysokých škol a proč studovat ty soukromé?

Klasické univerzity jdou dnes mnohem méně s dobou. Atraktivní obory se zde objevují jenom velice pomalu. Právě soukromý sektor přestal "dusit" uchazeče o studium zbytečnými přijímacími pohovory. Otevírá kombinovaná studia vhodné i vedle zaměstnání, a hlavně nabízí atraktivní obory, ve kterých se pak máte možnost po studiu, nebo ještě během něj uplatnit. Nemusíte tedy studovat zkostnatělé obory a vzdělávat se v tom, co okamžitě použijete v praxi. O přesně takto vzdělané lidi dnes firmy stojí.

Neff: Lidé si se svobodou neví rady, vzdávají se vlastní identity a žijí umělé životy | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama