reklama

Harry a Meghan chtějí po Netflixu odložit sérii, jsou v ní kritičtí k novému králi

Princ Harry s manželkou Meghan chtějí odložit uvedení dokumentární série, která se měla v prosinci objevit na streamovací platformě Netflix. Po smrti Alžběty II. si nyní přejí ještě zasáhnout do konečné verze a zveřejnit ji až v příštím roce.

Vévodkyně Meghan
Vévodkyně Meghan | Foto: Reuters

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu by podle Netflixu rádi zmírnili slova, která před kamerou pronesli na adresu krále Karla III., jeho ženy Camilly i prince Williama a princezny Kate. Streamovací platforma se původně dokumentární sérii chystala uvést krátce po páté řadě oblíbeného seriálu Koruna, která bude mít premiéru v listopadu. Píše o tom deník Daily Mail.

"Tvůrci v současnosti s Harrym a Meghan debatují o tom, jak se sérií naložit. Pár by její zveřejnění podle všeho rád posunul na příští rok. Moc bych se ale nedivil, kdyby ji chtěl uložit k ledu. Výkonný ředitel Ted Sarandos, který se s Harrym a Meghan zná, teď na druhou stranu čelí velkému tlaku sérii dokončit," prozradil nejmenovaný zdroj z filmařského štábu.

Produkční společnost Archewell Productions, kterou si vévoda a vévodkyně ze Sussexu založili, před dvěma lety s Netflixem podepsala smlouvu v hodnotě sto milionů dolarů (dva a půl miliardy korun). V kuloárech se následně spekulovalo o tom, jestli pár neplánuje natáčet reality show ze svého soukromí ve stylu Držte krok s Kardashians.

Zmíněné teorie ovšem Harry s Meghan později vyvrátili s tím, že by veřejnost raději seznámili se zákulisím toho, jak se seznámili a postupně se do sebe zamilovali. Odloženou dokumentární sérii s nimi filmaři natáčeli víc než rok. Sledovali je mimo jiné při letošní charitativní sportovní akci Invictus Games, kterou pár od roku 2014 organizuje pro zraněné a nemocné válečné veterány.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama