reklama

Gorenje má páru: Při koupi parní pračky získáte odměnu

Jaké je to mít páru? Věc, kterou si každý vysvětlí jinak – být chytrý, umět něco speciálního, mít pořádnou sílu. Gorenje v nové kampani Mám páru podporuje všechny, kteří se nebojí zkoušet nové věci.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Gorenje má páru: Při koupi parní pračky získáte odměnu
Gorenje má páru: Při koupi parní pračky získáte odměnu | Foto: Komerční sdělení

Pračky Gorenje s unikátním parním generátorem SteamTech posunuly praní na novou úroveň. Kde bylo dříve třeba používat aviváž, tam dnes stačí ošetření párou. Gorenje chytrou technologii využívá v široké škále modelů, a páru tak může mít každý.

Výrobce domácích spotřebičů to dokazuje i v nové kampani, kterou netradičně odstartovala právě mluvící pračka. Ta bavila kolemjdoucí v OC Letňany a dala vzniknout řadě zajímavých momentů. Lidé tancovali, dělali jógu a velkým překvapením byl nejlepší český baseballista v Americe Martin Červenka, který ukázal, že nadhozený míč chytí kdekoliv, klidně uprostřed nákupního centra.

V Česku mají páru malí i velcí, hubení i svalnatí. Dokazuje to řada spontánních momentů stojící za vznikem unikátního videa doplněného o prvky CGI a motion designu z produkce kreativní agentury Innovate.

 

Dárek pro všechny, kteří mají páru

Proč právě mluvící pračka vypouštějící páru? Ošetření párou zbavuje oblečení záhybů, zápachu a bakterií. Prádlo je díky tomu měkčí na dotyk. Čas ušetřený žehlením je možné využít různě, ale kdo jiný má doslova páru než sportující člověk. 

Akce Gorenje: Rozdáváme dárky všem, co mají páru | Video: Gorenje

Gorenje si pro všechny zájemce o novou pračku připravila překvapení. Zákazníci, kteří si do konce listopadu pořídí pračku s technologií SteamTech, získají hodnotnou odměnu. Jediné, co pro to musí udělat, je vyplnit formulář na stránce www.mamparu.cz. Mezi výhry patří poukazy v hodnotě 5 000 Kč a řada dalších slev na jakékoliv vybrané zboží od INTERSPORTu. Slevy a poukazy lze využít na e-shopu i na kamenných pobočkách.

Soutěží se také o čtyřdenní výlet parníkem do Hamburku. Pro účast v soutěži stačí napsat do komentáře pod soutěžní video na Facebooku a Instagramu Gorenje v čem jste dobří - v čem máte páru.

Jak vybrat parní pračku?

Pračky s parním generátorem dokáží ušetřit čas strávený u žehlícího prkna a zbaví prádlo nežádoucích pachů. Podle čeho takovou pračku vybírat? V popisku pračky v obchodech hledejte zmínku o parním generátoru, který může být označen také jako Gorenje SteamTech. Konkrétní modely vybavené generátorem páry naleznete na stránkách www.gorenje.cz

A co vy, můžete o sobě také říct: "Mám páru!"?

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama