reklama

eRmail zbořil mýty. Uživatelé vydělávají!

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Čtením reklamních emailů si přece nemůžete vydělat žádné peníze. A pokud snad, tak to budou určitě jen haléře. Nikdo vám za čtení reklamních emailů nezaplatí...

Tyto a podobné spekulace se šířily internetem jako lavina. Projekt eRmail.cz ovšem opět dokázal, jak hluboce se mohou tito "chytrolíni" mýlit. Dokázal, že čtením reklamních emailů se vydělávat dá.

"Při spuštění projektu jsme počítali s tím, že lidé budou ke slibovaným odměnám skeptičtí, jelikož tak vysoké odměny nikdo na českém trhu nenabízí," doplňuje zakladatel projektu pan Smrha.

Tisíce uživatel se již těší ze své odměny

O tom, že eRmail.cz své věrné uživatele opravdu vyplácí, již tedy nemůže být pochyb. Důkazem je i galerie odměněných uživatelů, kteří se nestyděli a nechali se se svým šekem na 1000,- Kč hrdě vyfotit.

"Při zakládání a spouštění projektu eRmail jsme museli nastavit podmínky tak, aby aktivní uživatelé na své odměny dosáhli. Jen za těchto předpokladů může eRmail na trhu působit dlouhodobě ke vzájemné spokojenosti."

1000 Kč i do Vaší kapsy

Pokud zrovna nepatříte mezi ty, kteří běžně nachází tisícikoruny jen tak na ulici, potom není nic jednoduššího, než projekt eRmail vyzkoušet.

Registrace je zdarma a nezávazná. Pokud Vás tato forma vydělávání peněz nebude uspokojovat, jednoduše se ze služby můžete odhlásit.

Registrovat do eRmail se můžete zde >>

Ankety mezi uživateli dlouhodobě ukazují na jeden pozoruhodný jev. Mnoho uživatelů čte reklamní emaily nejen za vidinou zisku, ale také ze zvědavosti.

Většina reklamních emailů totiž nabízí velice zajímavé služby a produkty, o nichž by se běžný uživatel z jiných médií nikdy nedozvěděl.

"Loni jsem zažila jedno z nejklidnějších shánění Vánočních dárků. Díky emailům od eRmail.cz jsem se dozvěděla o spoustě nových a zajímavých produktů na internetu, což mi skvěle vyřešilo všechny starosti s vymýšlením a sháněním dárků :)," pochvaluje si (nejen) paní Vlasta K. z Chomutova.

Prostě jsem veselá. Negativní komentáře mě posilují, říká Martina z Peče celá země | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama