reklama

Drew: Láska s Fabriziem skončila

Herečka se vyznává ze "šílené lásky k bubeníkovi rockové kapely The Strokes.

New York& - Americká herečka Drew Barrymore se prý po téměř pětileté známosti rozešla s přítelem Fabriziem Morettim. Jedenatřicetiletá Drew, která se objevuje na titulní stránce nejnovějšího amerického vydání magazínu Harper's Bazaar, se v něm se vyznává ze "šílené lásky k šestadvacetiletému bubeníkovi newyorské rockové kapely The Strokes. Jejich přátelé ale tvrdí, že je vzájemné neshody nakonec přece jen rozdělily. "Drew se dala slyšet, že potřebuje oddechový čas," řekl časopisu US Weekly nejmenovaný zdroj. "Fab teď zase žije ve svém starém bytě," potvrdil Morettiho kamarád. Fámy o rozchodu dvojice začaly kolovat v únoru 2005, kdy se Drew Barrymore nezúčastnila svatby frontmana The Strokes Juliana Casablancase.

O několik měsíců později se pár na veřejnosti v kalifornské Santa Monice zuřivě pohádal. "On je mladší a ona je protřelá. On nesnáší hollywoodské pozlátko, nejsou mu po chuti její přátelé," vysvětluje hereččin přítel.

Přestože vše nasvědčuje tomu, že románek Drew a Fabrizia je opravdu u konce, není prý ještě vše ztraceno. "Už se s ním rozešla dvakrát. Přesně takhle to vypadalo, když si naposledy dali pauzu," říká zdroj.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama