reklama

Drew Barrymore zatoužila po dítěti

S hollywoodskými herečkami, které zatoužily po dítěti se roztrhl pytel.

Los Angeles - S  hahollywoodskými herečkami, které zatoužily po dítěti - ať už vlastním nebo adoptovaném - jakoby se roztrhl pytel. Další z nich je Drew Barrymore, která se dala slyšet, že se chce usadit a pořídit si se svým přítelem, bubeníkem newyorské rockové kapely The Strokes Fabriziem Morettim, rodinu. A to prý mimo jiné proto, že vnímá, jak jí tikají biologické hodiny. Jednatřicetiletá Drew je do mateřství tak žhavá, že prý spolu s Fabriziem zvažují dokonce i možnost, že si vezmou příklad z Angeliny Jolie a Sharon Stone a děcko adoptují. "Rozhodně začínám vnímat tikání biologických hodin," prohlásila Barrymoreová. "Ať už budu mít vlastní dítě nebo adoptované - ať založíme jakoukoliv formu rodiny, bude přešťastná, že ji mám."

Barrymoreová se proslavila už v sedmi letech jako roztomilá holčička Gertie ve Spielbergově filmu E. T. - Mimozemšťan. Dětská sláva ale potomku známé hollywoodské rodiny přinesla více problémů než užitku - v devíti se z ní stala těžká alkoholička, v jedenácti byla závislá na drogách.

Drew trvalo přes deset let, než se dokázala odrazit ode dna. Koncem 90. let se vrhla i na produkci, prvním snímkem byla romantická komedie Nepolíbená (1999), ve které si zahrála i hlavní roli. Pravé terno ale Drew udělala, když získala práva na filmové zpracování kultovního seriálu 70. let Charlieho andílci. První i druhý díl, ve kterých si zahrála jednu z hlavních rolí po boku Lucy Liu a Cameron Diaz, jí vynesl vedle popularity i milionové zisky.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama