reklama
 

Drew Barrymore stále hledá lásku

Americká herečka Drew Barrymore stále hledá muže svého života a ideálního partnera.

Los Angeles - Americká herečka Drew Barrymore stále hledá muže svého života a ideálního partnera. Věří, že se jí to podaří, a klidně prý nějaký čas bude bez vážného vztahu. Dvaatřicetiletá hvězda, která se nedávno po téměř pětileté známosti rozešla s bubeníkem newyorské rockové kapely The Strokes Fabriciem Morettim, pořád věří v opravdovou životní lásku a ani v nejmenším prý po trpké zkušenosti nerezignovala na hledání muže svých snů. "Jsem opravdu romantická duše a pořád jsem optimistkou, že naleznu velkou lásku," prohlásila.

Drew zároveň ujistila internetový server Actustar, že je spokojená a šťastná i jako svobodná a paradoxně tvrdila, že když se to vezme kolem a kolem, ke svému životu v podstatě muže nepotřebuje. "Jsem spokojená jako svobodná, a pokud jsem se svými dobrými přáteli, jsem i šťastná."

#reklama

Hollywoodská kráska se ale ale také nedávno svěřila, že by chtěla být matkou. Po tom prý opravdu touží a zároveň prý má trochu obavy z toho, že se jí to zatím nedaří.

Barrymore získala slávu již jako sedmiletá, když ztvárnila jednu z hlavních postav filmu E.T. - Mimozemšťan. Herectví má doslova v krvi, je dcerou herce Johna Drew Barrymore Jr. a Ildiko Jaid Barrymore. I její prarodiče byli herci. Experti tvrdí, že pokud je váš kmotr Steven Spielberg, jako je to v případě Drew, pak je herectví více než volbou, spíše podmínkou života.

Vloupání na přehlídkové molo. Pařížskou komičku vykázala až Gigi Hadid | Video: Reuters/AP
reklama
reklama
reklama