reklama

Bydlení, které vám vyrazí dech: Tyhle byty či domy si můžete pronajmout

Airbnb je největší světový alternativní server s ubytováním. Najdete tu byty, domy nebo chaty, které jsou opravdovými architektonickými skvosty. A co víc, můžete si je pronajmout. Prohlédněte si některé z nich a inspirujte se.

Prohlédnout grafiku
Foto: Airbnb

Patříte mezi cestovatele, kteří by rádi zkusili něco jiného než klasický hotel nebo hostel? Jestliže rádi objevujete zajímavá místa, kterým nechybí osobitost a styl, zkuste si ubytování na svých cestách zařídit přes Airbnb.

Airbnb je server, přes který si můžete zařídit ubytování v soukromí kdekoli na světě. Má to řadu výhod. Jednou z nich je cena. Bydlíte totiž u majitele nemovitosti, takže odpadá spousta provozních nákladů, které jinak platíte třeba v hotelu. 

Jak to funguje?

Na webu nebo v aplikaci Airbnb si zvolíte místo, čas a specifikujete své požadavky na ubytování. Z nabídky si pak vyberete, co vám bude vyhovovat, a zkontaktujete majitele a od něj si pak na místě převezmete klíče a ubytujete se. Platíte předem a po skončení pobytu zase nemovitost předáte majiteli a napíšete hodnocení. 

Server Airbnb nabízí krom obyčejných bytů a domů i opravdové architektonické skvosty.

Podívejte se v naší grafice na ty nejhezčí možnosti ubytování na světě.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama