reklama
 

Díky dětem: Žena.cz včera ocenila nejzajímavější příběhy čtenářek

Nedávno jsme vyhlásili soutěž o nejzajímavější příběh, jak se život ženy změnil poté, co do něj vstoupily děti.

Foto: Žena.cz

Hledali jsme životní změnu, která přišla v životě ženy díky jejím dětem, respektive na mateřské či rodičovské dovolené - bez ohledu na její či jejich věk, životní období či zaměření konkrétního nápadu. Projekt nebyl omezen žádným odvětvím či byznysovým rozměrem. Hodnotila se výjimečnost nápadu i společenský přínos.

Ze spousty zaslaných odpovědí vybrala porota ve složení naší redaktorky Niny Vránové, koučky Lenky Černé a majitelky kaváren IF Café Ivety Fabešové tři nejlepší.

Ty jsme včera ocenili během slavnostního setkání TOP žen Česka ve Werichově vile. Ještě jednou gratulujeme, a Kláře Vítkové Rulíkové, která se bohužel nemohla zúčastnit, přejeme brzké uzdravení.

Připomeňte si oceněné příběhy:

Magdaléna Boušková

Pracovala v marketingu v nadnárodní firmě, na mateřské se jí ale změnily hodnoty, a začala hledat práci, která je tvořivější, dá se dělat z domova a kdy je potřeba. Vybrala si tvorbu webových stránek, absolvovala rekvalifikační kurz a dnes má svoji firmu Web od sousedky.

Petra Šetele

Na vymodlené mateřské se změnila - bohémský styl života vystřídala maximální starost o dítě. Už v těhotenství si založila blog Mendš, po porodu začala propagovat kontaktní rodičovství, začala provozovat kurz tancování pro maminky s dětmi v šátku. Jednou zkusila vyrobit maňásky, prodat je a peníze věnovat Klokánku. Úspěch akce ji podpořil, aby to dělala pravidelně, a dokonce si založila vlastní nadační fond. To vše za pouhý rok a čtvrt.

Klára Vítková Rulíková

Má čtyři děti, z toho dvě dvojčata, která se narodila v roce 1993. Protože tehdy nebyly o péči o dvojčata žádné informace, založila Klub dvojčat, který už po pár letech měl 40 poboček. V roce 1999 jí život změnila další mateřská - narodil se syn s těžkou vrozenou vadou. Během pobytu v nemocnici a ním začala psát články a v roce 2002 dokonce vydala knihu.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama