reklama
 

Destinace, které byste si neměli nechat ujít!

Jejich návštěva už není jen výsadou snílků či velkých cestovatelů.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: letenkylevne.cz

Na novém českém vyhledávači letenkylevne.cz hned po otevření stránky vidíte nejlevnější letenky z ČR do celého světa, které tento systém aktuálně nabízí. Ceny jsou navíc konečné, bez dodatečných příplatků či poplatků a s garancí, že 98 % zobrazených letenek je v reálném čase skutečně dostupných. Pokud se tedy rozhodujete jen podle destinace a ceny, máte možná již v tento okamžik jasno, kam vyrazíte. Pokud ne, můžete do vyhledávače zadat další parametry, které vás v tu chvíli napadnou. Během pěti vteřin se zobrazí nabídka možných destinací, jež vás mohou dále inspirovat ve vašem plánování. 

Možná se do dané lokality chcete podívat v konkrétním měsíci, na víkend nebo více dnů. Zvažujete, že se na cestu vydáte s větší partou, místo v poledne se vrátíte až večer. Prostě cokoliv, co vás napadne. To vše upřesňujete klikáním v jednom okně, nemusíte se nikam vracet zpět, nic znovu vyplňovat. Na displeji se vám jen aktualizují výsledky vašeho vyhledávání dle nově zadaných kritérií.

Tak co říkáte, kam vyrazíte?

Ostrovní stát Mauricius v Indickém oceánu nabízí pláže s jemným bílým i zlatavým pískem, průzračnou vodu, zeleň pralesů, krátery a vodopády, stejně jako zde najdete exotické druhy ptactva a opice. Pod vodou pak na vás čeká nepřeberné množství různých rybiček a korálů. Na letenkylevne.cz z Prahy od 15 348 Kč.

Svatý Martin - ojedinělá směsice francouzské a holandské kultury v poklidné atmosféře Karibiku. Proslulost ostrovu přinesla mimo jiné pláž Maho z níž je možné sledovat a fotografovat z bezprostřední vzdálenosti přistávající letadla na Mezinárodní letiště princezny Juliany. Na letenkylevne.cz z Prahy od 13 468 Kč.

Souostroví Zanzibar ležící kousek od rovníku nedaleko břehů Afriky je vyhlášený nejen svými úžasnými plážemi, ale také celoročním stabilním slunečným počasím. Zajímavostí je i zdejší kuchyně, která v sobě míchá arabský a africký vliv. Věnovat se zde můžete mnoha sportovním aktivitám i dobrodružným výletům. Na letenkylevne.cz z Prahy od 17 117 Kč.

reklama

Komerční tip

reklama