reklama
 

České stříbrné Vánoce i pro malé princezny

Vánoce jsou už opravdu za rohem a mnozí již mají vánoční dárky pro své blízké připravené a hezky schované hluboko ve skříni. Možná ale také patříte k těm, kdo o dárcích přemýšlí o něco déle nebo jste prostě ještě nenatrefili na ten správný Dárek s velkým D.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: MOSHNA

Originální stříbrný dárek vykouzlí úsměv na tváři

Šperky byly odjakživa dárkem, kterým si lidé vzájemně projevovali svou náklonnost či lásku. Ať je šperk malý nebo velký, vždy v sobě nese něco ušlechtilého, tajemného a napínavého, a to vždy pohne srdcem. A právě to udělá i široká paleta českých stříbrných šperků značky MOSHNA. Najdete zde dechberoucí něžné a elegantní šperky pro ženy, chlapácké kousky z kolekce Viking pro pány či roztomilé šperky z řady dětské značky Jungle Pinkee pro vaši malou princezničku.

To nejlepší pro naše nejmenší

Rozzářená dětská tvář je ten nejkrásnější dárek, který můžeme dostat. Proto mysleli designéři a šperkaři i na mladé slečny a princezničky. Spousta zvířátek, kytiček a dalších roztomilých motivů v podobě překrásných stříbrných náušnic, přívěsků s řetízkem nebo náhrdelníků je tím ideálním dárkem pro malé parádnice. Všechny šperky jsou vyrobeny z kvalitního sterlingového stříbra 925/1000 a neobsahují žádné škodlivé látky, jako nikl nebo kadmium.  Navíc je povrch všech šperků opatřen ochrannou vrstvou čistého stříbra. Díky tomu jsou šperky nejen krásné, ale také antibakteriální a alergicky neutrální. A tak se o zdraví svých dětí nemusí obávat ani jejich maminky. Důkazem výjimečnosti a kvality zpracování je i to, že šperky Jungle Pinkee prošly přísným výběrem a nyní je nabízí i nejstarší hračkářství na světě Hamleys ve své pražské pobočce.

Něco opravdu výjimečného pro vaše nejbližší

Chcete-li sobě či svým blízkým dopřát něco opravdu výjimečného, nechte se okouzlit stříbrným příběhem nové kolekce MOSHNA Exclusive. Svou krásou a kvalitou zpracování uchvátila i japonský módní trh a nyní je k dostání i u nás doma v Česku. Designéři této převážně rhodiované kolekce se inspirovali pohádkovými kraji Dálného východu, kde vám v pomalém rytmu času lehce zamotá hlavu omamná vůně lotosu a růžových kvítků sakury. Nechte se v této hektické předvánoční době vtáhnout do atmosféry tiché hudby, líbezných vůní a šustícího hedvábí. Užijte si špičkovou kvalitu všech českých šperků MOSHNA založenou na pečlivém řemeslném zpracování každičkého detailu. Klikněte a staňte se součástí tohoto osobitého příběhu.

Deset odstrašujících plastických obličejů. Přibyla i Nicole Kidmanová | Video: Aktuálně.cz

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama