reklama

Zpěvačku Adele obviňovali její fanoušci z podrazu. Šlo o hubnutí

Za několik posledních let zhubla britská zpěvačka Adele přes čtyřicet kilogramů. O své cestě za zdravějším tělem sice nikdy příliš nemluvila, teď se však rozhodla sdílet zkušenost s reakcemi svých fanoušků na tělesnou proměnu.

Foto: Shutterstock

"Zhubla jsem bez pozornosti ostatních, udělala jsem to pro sebe," prozradila zpěvačka Adele v rozhovoru pro stanici Radio 4. Zároveň dodala, že rozumí tomu, proč její proměna tolik lidí zajímala. "Tu fascinaci chápu. Nesdílela jsem svou cestu tak, jak to dělají všichni ostatní. Většina jiných lidí by už o tom měla venku i DVD," prohlásila Adele.

Mnoho lidí chválilo výsledky, kterých umělkyně dosáhla, zároveň se objevilo i hodně negativních komentářů. "Dost lidí si myslelo, že jsem je podrazila, že jsem podlehla nátlaku společnosti. To mě ale nerozhodilo, vlastně mi to bylo jedno. Oni mě ve čtyři ráno nemuseli držet za ruku, zatímco jsem brečela pod návalem úzkosti a zoufale potřebovala rozptýlení," popsala zpěvačka s tím, že cesta za shozením přebytečných kilogramů nebyla jednoduchá.

Jedna věc ji přesto mrzí. A to, že se někteří sledující mohli cítit špatně, když ostatní chválili Adelinu štíhlou postavu. Podle zpěvačky to rozhodně neznamená, že by ti, kteří mají nějaké to kilo navíc, nebyli krásní.

Ona sama prý hubla hlavně proto, aby se dostala do psychické pohody. "Díky cvičení jsem se konečně dokázala na něco stoprocentně soustředit. Mám kde vybít svou energii, a to jak tu pozitivní, tak i negativní. Tím, že jsem začala sílit fyzicky, jsem se začala cítit silnější i po mentální stránce," uzavřela téma týkající se její proměny. 

Denně běží maraton a má jich už 94: Chci jich 500. Dělám to pro nemocné děti, říká | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama