reklama

Můžete nosit stejné věci jako vévodkyně a herečky, i s kily navíc, ukazuje blogerka

Katie Sturinová kopíruje módu celebrit a snaží se ukázat, že styl a váha nemají příliš společného. Jak se jí to daří, můžete posoudit sami. Podívejte se na nejlepší outfity ženy, která si na sociálních sítích získává stále větší popularitu.

Prohlédnout grafiku
Foto: Instagram / Katie Sturino

Katie Sturinová věří, že styl nemá nic společného s váhou. Proto založila blog the 12ish style, ve kterém sdílí tipy a triky na to, jak se obléct i s pár kily navíc. Její blog se těší velké oblibě a na Instagramu už má přes 500 tisíc sledujících. 

Sama mnohokrát přiznala, že s váhou bojovala. Když byla vdaná, neustále se starala o to, jak její tělo vypadá, a snažila se udržet si svou velikost 12. Poté, co se rozvedla, postupně začala nabírat kila a musela si začít kupovat oblečení velikosti 16. Tato konfekční velikost jí zůstala až doteď, ale mezitím Katie ušla velký kus cesty a své tělo se naučila milovat i v této podobě.

Mezi její nejoblíbenější instagramové příspěvky patří kopírování celebrit, jako je Meghan Markleová, vévodkyně Kate nebo Gwyneth Paltrowová.

Podívejte se na její nejúspěšnější kreace v grafice.

reklama
reklama
reklama