reklama

Herečka Erika Stárková porodila. Dítě před médii úzkostlivě tají

Erika Stárková, známá ze seriálu Most!, se před nedávnem stala maminkou. Oba rodiče se však odmítají o své pocity po porodu dělit. Považují to za intimní záležitost, která nepatří do novin. Časem do života svého dítěte média pustí, zatím ho ale chtějí chránit.

Erika Stárková
Erika Stárková | Foto: Profimedia.cz

Sedmatřicetiletá herečka má dítě s partnerem Césarem Chunkem. O své malé štěstí se prozatím nepodělila ani na svých sociálních sítích. Přítel César, který pochází z Peru, rovněž mlčí. "Nemám potřebu cokoliv dávat a říkat. Musíte pochopit, že až budu chtít dítě ukázat, tak to udělám. Je to pro mě intimní," sdělil pro web ŽivotvČesku.cz.

Herečka, která si dokonce přivydělávala jako profesionální chůva, se po porodu prvního dítěte hodlá věnovat pouze jemu, takže ukončila i angažmá v divadle. 

Herečku proslavil především seriál Most!, zahrála si ale také například v Četnických humoreskách nebo Kriminálce Anděl. Stálé angažmá má už přes dvanáct let v HaDivadle a hostuje v Divadle Komedie nebo v Divadle pod Palmovkou. Mimo herectví se věnuje už zmíněné péči o děti, ale také zpěvu, zejména jazzu a soulu. I její partner César je muž mnoha povolání. Živí se jako DJ, šperkař, malíř a performer.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama