reklama

Vít Starý má dceru. Bývalý zpěvák kapely Mandrage s její matkou nežije

Bývalý zpěvák kapely Mandrage, který se kvůli drogové závislosti dostal až na dno, je otcem. Dítě zplodil v době, kdy byl ještě miláčkem zejména fanynek kapely. Dceru vídá, i když s její matkou nežije.

Foto: Profimedia.cz

Frontman rozpadlé skupiny Mandrage, který v lednu oslavil 35. narozeniny, zažil během své kariéry proměnu z miláčka dívek v trosku. Na vině byla jeho drogová závislost, kvůli které nakonec došlo i k rozpadu kapely. 

Bývalý zpěvák, který se v roce 2019 stáhl z veřejného života, se nikdy moc nebavil o svém soukromí. Web Prima Ženy nyní přišel s informací, že v dobách největší slávy se mu narodila dcera. "Má krásnou a šikovnou holku. Je jí devět let, krásně tancuje. S maminkou se ale rozešel," cituje web zpěvákova kamaráda, který si přál zůstat v anonymitě. Vít Starý se prý o dceru hezky stará a pravidelně se s ní vídá. "Bere si ji na víkendy. Má z ní radost," dodal zdroj.

Vítovi, který v lednu oslavil 35. narozeniny, se prý daří žít bez drog. Pracuje v divadle, kde dělá technika, a má údajně i novou známost. Dodnes se však potýká s následky cukrovky, jejíž léčbu dlouhá léta zanedbával. Zprávy, že měl kvůli tomu přijít o nohu, se ale nepotvrdily.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama