reklama

Vdova po Jiřím Pomeje Andrea se bude znovu vdávat. "Vůbec jsem to nečekala," říká

Během turné, které má dýdžejka Andrea Pomeje po klubech v Thajsku, ji její dlouholetý přítel, pokrývač Petr Plaček, překvapil žádostí o ruku. Vdova po herci Jiřím Pomeje se tak bude chystat na svou druhou svatbu.

Foto: Profimedia.cz

Thajsko má pro dýdžejku Andreu Pomeje velký význam. Právě tady si v lednu roku 2013 vzala svého prvního manžela, herce a producenta Jiřího Pomeje, se kterým má dceru Aničku. Vztah mezi nimi byl ale mimořádně komplikovaný. Když se rozpadl, zamilovala se do pokrývače Petra Plačka. A právě ten ji teď v Thajsku požádal o ruku.

Plaček se do dýdžejky zamiloval v době, kdy už nežila s manželem Jiřím Pomeje. Ten však v tu dobu bojoval s rakovinou a právě kvůli tomu vztah s Plačkem několik měsíců tajila. Poznali se přes sociální síť a jejich vztahu málokdo dával šanci. V současné době už jsou spolu ale téměř pět let, společně postavili dům a vychovávají Andreinu dceru.

"Já to vůbec nečekala, vůbec!" napsala Pomeje k videu, které zachycuje okamžik, kdy ji její partner požádal na pláži o ruku. "Věděla jsem, že spolu už zůstaneme a že někdy na svatbu čas přijde, ale že to Péťa takhle naplánoval, mě fakt nenapadlo," dodala s tím, že si myslela, že jde o pouhé focení společných snímků.

Přiznala také, že se po zásnubách, které proběhly před čtyřmi dny, jejich vztah stačil změnit. "Neřekla bych, že by náš vztah šel ještě prohloubit, ale prostě jo, je to jiný," uzavřela zamilovaně. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama