reklama

"Už v tom zase lítá," prohlásil Felix Slováček o manželce Dagmar Patrasové

Manželství saxofonisty Felixe Slováčka a zpěvačky Dagmar Patrasové si v posledních letech prošlo těžkými zkouškami. Hudebník nyní prozradil, že se jeho žena stále nedokázala vzdát alkoholu do té míry, jak po ní žádal.

Dagmar Patrasová se svým manželem Felixem Slováčkem
Dagmar Patrasová se svým manželem Felixem Slováčkem | Foto: ČTK

Minulý týden se hudebník Felix Slováček vrátil z pěveckého festivalu Sanremo Junior, odkud si odvezl cenu za celoživotní dílo Gef Music Award. "Mám z té ceny opravdu radost. Vážím si jí, byli tu lidé z celého světa," svěřil se Slováček deníku Aha! Jeho manželka, zpěvačka Dagmar Patrasová, na takto významné životní události chyběla. 

"To nešlo, aby jela se mnou. Už v tom zase lítá. Byla by to ostuda. Vždyť ona ani neví, kam jsem jel," prohlásil saxofonista, který dlouhodobě tvrdí, že jeho žena má problémy s alkoholem. "Kdy tohle období zase přejde, nevím. Doufám, že brzo," uzavřel celou věc Slováček s tím, že Patrasové z výletu nepřivezl ani žádný suvenýr. 

Manželství Patrasové a Slováčka procházelo až do loňského roku vleklou krizí, když hudebník sedm let udržoval poměr s výrazně mladší výtvarnicí Lucií Gelemovou. Vztah ale skončil a koncem minulého roku se Slováček vrátil zpátky k manželce. Už před lety přitom tvrdil, že za jejich partnerskými problémy stojí pití jeho ženy. 

"Dáda si myslí, že jsem to způsobil já, ale jsem přesvědčen, že je to všechno o jejím alkoholu. Její problém s alkoholem neskončí nikdy. Ona se léčit nechce, takže si myslím, že není možnost, že to přestane. Říkají jí to děti, říkám jí to já, říkají jí to přátelé a nic se neděje," posteskl si před dvěma lety pro TN.cz.

Patrasová ale veškerá nařčení vždy odmítala. A to i přesto, že například v prosinci roku 2018 opilá bourala. "Odborným vyhodnocením byla v krvi zjištěna hodnota nepatrně přesahující dvě promile," řekl tehdy Blesku policejní mluvčí Tomáš Hulan. "Nevím, jak mě to mohlo napadnout… Byla to jedna z největších pitomostí, které jsem v životě udělala," zpytovala pak svědomí Patrasová. 

V obávaném koncentráku věznili i Čapka. 101letého dozorce soud poslal za mříže | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama