reklama

"Trochu se za to stydím," říká Sabina Remundová ke své letité úchylce

Je to drobnost, které ale podle svých vlastních slov nedokáže herečka Sabina Remundová odolat. Z každé návštěvy restaurace či kavárny si tak tajně odnáší malý suvenýr, i když tuší, že by to dělat neměla.

Foto: Profimedia.cz

"Čekám otázku na cukr," začala herečka Sabina Remundová netradičně rozhovor v pořadu Blízká setkání, když si jeho moderátorka, herečka Tereza Kostková všimla, že její hostka v rukou žmoulá sáček cukru, který dostala k šálku kávy. Následně na sebe prozradila, že právě miniaturním balením cukru prostě nedokáže odolat.

"Nevím, jestli se k tomu mám přiznávat, ale mám takovou malinkou úchylku. Když někde dostanu kávu, tak si schovávám ty pytlíčky s tím cukrem. Je sice trochu divný ty pytlíčky odnášet, ale mě to nějak fascinuje. Přestože cukr moc nemusím, tak ty malý pytlíčky jsou takový artefakty, že si nemůžu pomoct a potají si je odnáším," prohlásila Remundová s tím, že na sebe rozhodně není pyšná.

"Vždycky se trošku stydím, protože to asi není něco, co by se mělo v restauraci provozovat," řekla následně dodala, že svoje úlovky si ale dlouho neschovává. "Dávám si je doma do přihrádky s kořením a pak je používám v kuchyni. Jenom se s nimi trošku pomazlím a pak je spotřebuju."

Se svým zlozvykem se sice až doteď nikdy nechlubila, přesto o něm její blízcí a rodina vědí a občas ji potěší tím, že ji pytlíček cukru přinesou. "A dokonce už mi je nosí i děti. Dneska ráno mi moje dcera Adinka dala dva pytlíčky se slovy, abych měla radost," rozesmála se Remundová. 

Prohlédněte si zrcadlové bludiště na Petříně. Původně sloužilo úplně jinému účelu | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama