reklama

"Tohle nikdy nepřebolí." Michal Nesvadba se zlobí na Leoše Mareše

Michal Nesvadba chtěl svou kariéru zakončit mega show v pražské O2 areně. Lístky se ale neprodávaly, a tak z akce sešlo. Nesvadbu to dost vzalo, a tak demonstrativně naházel propagační letáky do kontejneru.

"Asi mě nikdo nechce vidět tak jako teď." Michal Nesvadba zrušil svou show v O2 areně | Video: Instagram/michalnes

Michal Nesvadba, který se vždy věnoval tvorbě pro děti, ukončil letos po 24 letech své účinkování v pořadu Kouzelná školka. Vyvrcholením jeho kariéry měla být mega show, která se měla po Vánocích konat v pražské O2 areně. 

Jenže o lístky na Michala Nesvadbu a jeho kouzelný příběh, jak se měla show jmenovat, velký zájem nebyl a akce byla zrušena. Způsobila to hlavně jejich kritizovaná cena - nejlevnější vstupenka pro dospělého se prodávala za 990 korun a pro dítě za 690 korun. Za VIP vstupenky pak pořadatel chtěl 5000 korun. 

Nesvadbu zrušení show vzalo, což dokládá i video, které zveřejnil na svém Instagramu. Hází na něm do popelnice letáčky, které na jeho pořad zvaly. Video doplnil výkřiky: "Tohle nikdy nepřebolí. 28. prosince už tam bude někdo jiný. Škoda, že nám nebyla od začátku věnována taková reklama, zájem a péče jako jiným."

Slovy o nedostatečné propagaci tak Nesvadba nepřímo zkritizoval Leoše Mareše, který českým hvězdám pomáhá jejich vystoupení v O2 areně organizovat. "Mrzí mě, že se projekt nepodařil. Nebyl o něj takový zájem, jak jsme čekali, ale to se stává. Nejdůležitější pro mě bylo, že Michal nenesl žádné náklady s pořádáním akce. Veškerou ztrátu, spojenou se zrušením show v O2 areně, jsem platil sám. Michalovi každopádně držím palce, aby našel třeba jiný způsob realizace svého nápadu, který je prostě skvělý," vyjádřil se ke zrušení akce Leoš Mareš. 

V den, kdy měl být v O2 areně Nesvadba, tam vystoupí nakonec Marie Rottrová.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama