reklama

Tatínka ročního syna odloudila od rodiny. Ariana Grande kvůli příteli čelí kritice

Během léta ohlásila zpěvačka Ariana Grande rozvod po dvou letech manželství. Krátce nato ovšem pronikly na veřejnost zprávy, že je znovu zadaná: jejím novým partnerem má být ženatý herec Ethan Slater, otec ani ne rok starého syna.

Foto: Reuters / Shutterstock

V červenci Ariana Grande ohlásila rozvod po dvou letech manželství s realitním makléřem Daltonem Gomezem, se kterým se dala do kupy během pandemie. Zatímco lockdown jejich vztahu plně vyhovoval, návrat k plnému programu zpěvačky byl pro dvojici neúnosný. Zejména Gomez těžko snášel její vytíženost i neustálou přítomnost bulvárních novinářů. Odloučili se už v lednu, ale rozvod ohlásili teprve minulý měsíc.

Grande se kromě jiných projektů věnovala také natáčení muzikálního filmu Wicked. Právě u něj se na place seznámila s hercem Ethanem Slaterem, se kterým podle posledních informací tvoří nový pár. Zatímco Grande vymazala fotky s bývalým partnerem na svých sociálních sítích a její rozvod proběhl údajně v relativně přátelském duchu, objevují se obvinění z toho, že Slaterovi, který je rovněž ještě ženatý, zničila manželství.

Navíc Slater s manželkou Lilly Jay jen před necelým rokem přivítal na světě prvního potomka. Manželé byli čtyři roky a on se měl vyjádřit, že k rozchodu došlo ještě před jeho poměrem se slavnou zpěvačkou. Jeho manželka však tato tvrzení vyvrátila. Necelých 24 hodin poté, co vyplnil Slater žádost o rozvod, poskytla své vyjádření magazínu Page Six.

"Je to příběh o Arianě, opravdu. Není to 'holka pro holky'," vyjádřila se, narážejíc na to, že zpěvačka si víc než přátelství žen cení vztahy s muži. Se samotnou zpěvačkou se totiž zná a byly zvyklé spolu trávit i volný čas jako přítelkyně, a to i se svými bývalými partnery jako čtveřice kamarádů. Teď ovšem zrazená žena nešetří negativními komentáři na adresu Grande. "Má rodina je jen vedlejší škoda. Je to její a Daltonův příběh."

Slater, zaklíněný mezi dvěma ženami, zůstal prý tímto vyjádřením své bývalé ženy nemile zaskočen a komplikuje se tak prý i jejich dohoda ohledně péče o syna.

Kritika se ovšem sesypala i na samotnou Arianu Grande, která se k záležitosti zatím přímo nevyjádřila. Ani jejím skalním fanouškům se totiž nelíbí představa, že by rozbila rodinu, a apelují na ni, aby Slatera nechala na pokoji. Mnozí kritici rovněž upozorňovali, že milostný život Grande byl už léta provázený skandály, přičemž se její vztahy často vzájemně překrývaly. S oficiálním potvrzením tohoto vztahu proto zatím Grande otálí.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama