reklama

Styl Moniky Marešové: Proč se manželka Leoše Mareše stala českou módní ikonou

Manželka Leoše Mareše a bývalá redaktorka Monika Marešová, rozená Koblížková, se na Instagramu stala jednou z českých módních ikon a patří mezi nejsledovanější módní influencerky naší země. Jaké její outfity patří mezi nejzdařilejší?

Prohlédnout grafiku
Foto: Ladislav Křivan / Expres.cz / Profimedia

Druhá manželka moderátora Leoše Mareše, který se letos znovu připojil mezi porotce pěvecké show SuperStar, Monika Marešová je známá nejen díky slavnému choti, ale také díky svému neotřelému stylu, který se v českých ulicích jen tak nevidí.

Před seznámením s Leošem Marešem pracovala jako redaktorka v časopisu a také jako stylistka, vždy měla blízko k módě. Ani ve svých 40 letech se nebojí kombinovat výrazné kousky a oblékat krátké sukně. Přeci jen si to může dovolit, patří totiž mezi nejkrásnější a nejštíhlejší ženy českého showbyznysu.

Ačkoliv jí s výběrem outfitů občas pomáhá její kamarád a stylista Filip Vaněk, ona sama moc dobře ví, jaké kousky jsou moderní a jaké nikdy nevyjdou z módy. Nechte se inspirovat jejími povedenými outfity.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama