reklama

Slováčková promluvila o svatbě: Měla by být venkovská, se špekáčky a country muzikou

Zpěvačka Anna Julie Slováčková se netají tím, že v boji se zákeřnou nemocí je jí oporou i její partner. Zatím ale nikde neuvedla, o koho přesně jde. V nedávném rozhovoru ovšem byla sdílnější.

Foto: Profimedia.cz

"Jsme spolu rok a půl a byl mi seslaný seshora. Byli jsme léta nejlepší kamarádi, nikdo kolem včetně nás si nedokázal představit, že bychom spolu měli cokoli víc. Úplně nečekaně se cosi zlomilo," prozradila Anna Slováčková v rozhovoru pro Novinky.cz.

Zpěvačka, která od konce loňského roku bojuje už podruhé s rakovinou, si svého partnera velmi chválí, prožíval s ní už první nemoc. "Pro mě je požehnáním, s nikým mi takhle dobře jako s ním nebylo. Trápí mě na druhou stranu, do jaké se dostal situace: místo toho, aby plánoval svatbu, pomalu plánuje jiný věci. Zvládá to výborně a je mi neskutečnou oporou," uvedla Anna Slováčková. Identitu svého přítele ale pořád tají, jde každopádně o muzikanta z její kapely. 

Případné svatbě se zpěvačka v budoucnu nebrání. "Ambici mít děti už nemám, ale svatba by byla hezká. Asi každá holka chce být nevěstou," říká. V představách Anny by mělo jít o venkovskou svatbu, na kterou by každý přinesl něco k jídlu, vyhrávala by tam country kapela, opékaly by se špekáčky.

Zpěvačka dále uvedla, že vedle klasické léčby, která je pro ni základem, zkouší i různé podpůrné metody, legální konopí nevyjímaje. "Hodně mi pomáhá CBN, nejsem žádný hulič, ale vidím, že to účinkuje. Pomáhá mi také spát, spánek je pro mě všelék," prozradila zpěvačka.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama